Újra van Soltész a kezdőben!

2026-04-25 12:46:36
Kisvárda FC

Ez a csapat kap lehetőséget a Diósgyőr elleni hazai bajnokin.

Hosszú idő, egész pontosan a tavaly november 8-i paksi bajnoki (3–5) után kap ismét lehetőséget a kezdő tizenegyben Soltész Dominik, aki a házi góllövőlistát vezető Bíró Bence helyére került be a csapatba. Ugyancsak kezd Szőr Levente és Aleksandar Jovicic is – ők hozták össze a legutóbbi, MTK elleni meccsen a szépítő találatot is. Kimaradt Martin Chlumecky, aki nélkül ugyancsak elképzelhetetlen volt az utóbbi időben a kezdő tizenegy, legutóbb Győrben, sárga lapok miatt hiányzott, előtte pedig még a második fordulóban. Játszik Novothny Soma is, ő március 6-án, a Kazincbarcika elleni hazai fellépésen (1–0) kezdett legutóbb.

A Diósgyőr elleni kezdő tizenegy: Popovics – Cipetic, Radmanovac, Jovicic, Oláh B. – Szőr, Popoola – Matanovics, Melnik, Soltész D. – Novothny

A kispad: Kovács Marcell (kapus), 5 Chlumecky, Szabó Sz., Soltész I., Molnár G., Mesanovic, Bíró B., Lippai, Nagy K., Mbock, Balogun, Szikszai H.

Kezdés 14.30-kor a Várkertben! Hajrá, Kisvárda!


Latest match
Kisvárda Master Good
0-1
0-1
ETO FC Győr
Kisvárda, Várkerti Stadion
2026-05-16 17:15
Fizz Liga, 33. forduló