Edzők

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

A vezetőség

Sportigazgató: Révész Attila

Operatív igazgató: Dr. Róka Géza

Szakmai igazgató: Szentes Lázár

Vezető scout: Virágh István

Tudományos részlegvezető: Vas Dávid

Nemzetközi kapcsolatok igazgatója: Bus Milán


Az EGYES KOROSZTÁLYOK SZAKMAI STÁBJAI


Ifjúsági szekció

Szekcióvezető: Kovács János


U19

Bajnokság a 2023-2024-es szezonban: MLSZ országos U19 kiemelt

Edző: Csernijenko Ruszlan

Asszisztensedző: Csáki Róbert és Vadzin Bialenka

Erőnléti edző: Bodnár László

Kapusedző: Szabó Attila

Masszőr: Csáki Péter


U17

Bajnokság a 2023-2024-es szezonban: MLSZ országos U17 kiemelt

Edző: Belényesi Miklós

Asszisztensedző: Kornutjak Volodimir

Erőnléti edző: Somogyi Marcell

Kapusedző: Téglási Gábor

Masszőr: Tóth I László


U16

Bajnokság a 2023-2024-es szezonban: MLSZ országos U16 kiemelt

Edző: Márton István

Asszisztensedző: Terjék Zoltán

Erőnléti edző: Cziránku Attila

Kapusedző: Ovszijenko Volodimir

Masszőr: Tóth II László


Serdülő szekció

Szekcióvezető: Pénzes László


U15

Bajnokság a 2023-2024-es szezonban: MLSZ országos U15 kiemelt

Edző: Törtei Tamás

Asszisztensedző: Lakatos Bence

Erőnléti edző: Széles Imre

Kapusedző: Ovszijenko Volodimir

Masszőr: Kun Alexandra


U14

Bajnokság a 2023-2024-es szezonban: MLSZ országos U14 kiemelt

Edző: Katona György

Asszisztensedző: Farkas Márton

Erőnléti edző: Széles Imre

Kapusedző: Petranics Szergej

Masszőr: Vegera Attila


U13

Bajnokság a 2023-2024-es szezonban: MLSZ országos U13 Északkelet

Edző: Oláh Levente

Asszisztensedző: Illés Gyula

Erőnléti edző: Gergely Bence

Kapusedző: Szabó Attila

Masszőr: Kristán Pál


U12

Bajnokság a 2023-2024-es szezonban: MLSZ országos U12 Északkelet

Edző: Baksa Zoltán

Asszisztensedző: Földvári Bence

Erőnléti edző: Gergely Bence

Kapusedző: Téglási Gábor

Masszőr: Dobroczki Erzsébet


Gyermek szekció

Szekcióvezető: Czene Csaba


U11

Edzők: Deák Béla, Fodor Tamás


U10

Edzők: Tar Endre, Magyar Gábor


U9

Edzők: Sárkány Gábor, Chriszt Péter


U8

Edzők: Orbán Zoltán, Vezse Dominik


U7

Edző: Péter Tibor, Sebők Gergő


U6

Edzők: Sebők Gergő, Péter Tibor


Lány szekció


U19

Bajnokság: Lány regionális U19 Északkeleti csoport

Edző: Márta Tibor


U16

Bajnokság: Lány regionális U16 HNP Északkeleti csoport

Edző: Oláh Tibor


U14

Bajnokság: Lány regionális U14 HNP Északkeleti csoport

Edző: Homokiné Bákonyi Mária

next match
Vasas FC
Kisvárda Master Good
Budapest,Illovszky Rudolf Stadion
2024-07-28 19:00
MerkantilBank Liga, 1. forduló
day
hour
minute
second
still to go before the start
Latest match
Paksi FC
2-1
1-0
Kisvárda Master Good
Paks, Paksi FC Stadion
2024-05-18 17:45
OTP Bank Liga, 33. forduló