Tárgyalás nélkül, automatikusan
2026-04-29 20:18:17
Kisvárda FC
A második sárga lap után járó protokoll szerint tiltották el legutóbb kiállított játékosunkat.
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságának szerda este közzétett döntése értelmében az előző fordulóban, a Diósgyőr elleni hazai mérkőzés (1–2) 90. percében, második sárga lappal kiállított játékosunkat, Molnár Gábor egy soron következő NB I-es mérkőzésről tiltották el. A döntést a második sárga lapos kiállítások esetében a megszokott módon, tárgyalás nélkül, automatikusan hozták meg.
Mindez azt jelenti, hogy Molnár Gábor szombaton a Kazincbarcika elleni idegenbeli bajnokinkat lesz kénytelen kihagyni eltiltás miatt.
Latest match

0-1
0-1

Kisvárda, Várkerti Stadion
2026-05-16 17:15
Fizz Liga, 33. forduló