Tárgyalás nélkül, automatikusan

2026-04-29 20:18:17
Kisvárda FC

A második sárga lap után járó protokoll szerint tiltották el legutóbb kiállított játékosunkat.

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságának szerda este közzétett döntése értelmében az előző fordulóban, a Diósgyőr elleni hazai mérkőzés (1–2) 90. percében, második sárga lappal kiállított játékosunkat, Molnár Gábor egy soron következő NB I-es mérkőzésről tiltották el. A döntést a második sárga lapos kiállítások esetében a megszokott módon, tárgyalás nélkül, automatikusan hozták meg.

Mindez azt jelenti, hogy Molnár Gábor szombaton a Kazincbarcika elleni idegenbeli bajnokinkat lesz kénytelen kihagyni eltiltás miatt.


Latest match
Kisvárda Master Good
0-1
0-1
ETO FC Győr
Kisvárda, Várkerti Stadion
2026-05-16 17:15
Fizz Liga, 33. forduló