Nyertünk az utolsó ausztriai edzőmeccsünkön

2022-07-08 17:41:56

Az ellenfelünk az osztrák másodosztályba idén kiesett Admira Wacker együttese volt – SZÖVEGES TUDÓSÍTÁS.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

FC ADMIRA WACKER MÖDLINGKISVÁRDA MASTER GOOD 1–2 (0–0)

Bécs, 500 néző.

ADMIRA: Jenciragic (Haas, 59.) – Buchta (Rasner, 26.), Zwierschitz (Araz, 79.), Schöller (Puchegger, 59.), Galle (Feiner, 79.); Ebner (Malicsek, 59.), Vorsager (Puczka, 59.) – Kostic (Ristanic, a szünetben), Gattermayer (Wagner, 79.) – Nikolov (Schmidt, a szünetben), Krienzer (Badji, 59.)

KISVÁRDA: Hindrich – Hej (Rubus, 73.), Vranjanin (Szimovics, 73.), D. Kovacic (Széles, 63.), Peteleu (Leoni, 63.) – Ötvös (Karabeljov, 13.), Melnik (Bíró R., 73.) – Navrátil (Heles, 73.), Makowski (Lucas, 63.), Camaj (Asani, 63.) – Mesanovic (Ilievszki, 63.)

Gól: Badji (62.), illetve Navrátil (55.), Ilievszki (71.).

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a Kisvárda kezdte a játékot.

7. perc: Ebner 20 méteres lövése ment el keresztbe a kapunk előtt.

13. perc: Navrátil indításával Mesanovic indult meg középen, de hosszan tolta meg a labdát, és a kapus felszedte előle. Közben kényszerű csere nálunk: Ötvös bordasérülése miatt kénytelen lejönni, Karabeljov állt be a helyére.

15. perc: Camaj tört be a bal oldalon cselekkel, Schöller tisztázott előle szögletre.

16. perc: Camaj bal oldali sarokrúgásába Karabeljov és Makowski is belecsúsztatott, de a labda elment bal alsó sarok mellett.

20. perc: Hindrich passzolta ki a labdát szorult helyzetben Zwierschitz csapott le rá, aki egy állítás után 16 méterről mellé lőtt.

28. perc: Ebner 17 méteres lövése kerülte el kapunk jobb alsó sarkát.

30. perc: Navrátil jobb oldali középre gurítása után Camaj 8 méteres lövése lelassult egy védőn, úgy került a hazai kapushoz.

34. perc: Hej jobb oldali beadása után Jenciragic húzta le a labdát Camaj elől.

35. perc: Makowski előre lőtt labdája után Mesanovic 12 méterről kevéssel a léc fölé lőtt.

37 .perc: Gattermayer kapott sárga lapot Vranjanin lerántásáért.

40. perc: Rasner jobb oldali beadása után Hej lábáról veszélyesen pattant a labda, amely a kapunk felett hagyta el a játékteret.

43 .perc: Gyönyörű kisvárdai támadás futott végig a pályán: Camaj bal oldali beadása után Mesanovic fejelt, de kissé „eltörte" a labdát.

45. perc: Jobb oldali támadás végén Melnik lövését védte a kapus.

45+1. perc: Véget ért az első félidő.

46. perc: Megkezdődött a második játékrész, melyet az Admira kezdett.

50. perc: Hej 25 méteres lövést védte a kapus a bal felső saroknál.

52. perc: Mesanovic keresztlabdáját Navrátil keresztbe passzolta, melyet Hej nagy helyzetben 6 méterről mellé lőtt.

54. perc: Hej kapott sárga lapot.

55. perc: Mesanovic birkózott háttal a védőjével, majd a visszagurított labdát Navrátil 15 méterről a léc alá lőtte, 0–1.

58. perc: Mesanovic támadta meg a kapust, akinek kigurítása Melnik elé került, de ő 30 méterről a kapu fölé emelt.

62. perc: Badji lódult meg a jobb oldalon, befelé húzott, majd 15 méterről a léc alá lőtt, 1–1.

67. perc: Leoni balról bepasszolt labdáját Asani lőtte kapura, de egy védőről az az oldalhálóba pattant.

71. perc: Asani bal oldali beadására Ilievszki jött, és 8 méterről kapásból a hálóba bombázott, 1–2.

75. perc: Heles tolta jobb oldalról befelé a labdát, majd 20 méterről fölé lőtt.

79. perc: Bíró Roland kapott sárga lapot műesésért.

81. perc: Rubus indításával Asani indult meg a jobb oldalon, akinek középre adását Ilievszki elől a védők szögletre mentették.

83 .perc: Badji lépett ki a leshatáron, de 14 méterről mellé lőtt.

85. perc: Leoni balról középre gurított, amelybe Ilievszki belepörgetett 5 méterről, de a kapus bravúrral kitolta azt.

90+1. perc: Véget ért a mérkőzés, nyertünk 2–1-re.