Nem helyeztünk kellő nyomást az ellenfélre

2026-04-18 20:19:38
Kisvárda FC

Így látták az MTK–Kisvárda mérkőzést a csapatok vezetőedzői.

Pinezits Máté, az MTK Budapest vezetőedzője: „Az első félidőben végig kontroll alatt tudtuk tartani a meccset, mind támadásban, mind védekezésben. Sok jól végigjátszott lehetőségünk volt, egyértelműen működött az eltervezett játékunk. Mivel nem dőlt el a meccs, az utolsó húsz percben az ellenfél felbátorodott, és magasította is csapatát cserékkel. Ezt az időszakot leszámítva labdával is végig nagyon jók voltunk, talán előbb is lezárhattuk volna a meccset, de így legalább fókuszálnunk kellett végig.”

Révész Attila, a Kisvárda Master Good vezetőedzője: „Tartottuk magunkat az eredeti tervhez, újabb játékosok kaptak lehetőséget, akik az utóbbi időben kevesebbet vagy egyáltalán nem szerepeltek. Közülük néhányan gyengébb teljesítménnyel igazolták, hogy miért is nem kaptak esélyt, és itt nem Szikszai Hennagyijra gondolok, aki a támadó alakzatból a legjobb teljesítményt nyújtotta és a cserékkel is javult a játékunk. Az első félidőben nem gyakoroltunk elég nyomást az MTK középpályásaira, akik így szabadon indíthatták a támadókat, a védekezésünk pedig különösen bal oldalon gyengélkedtünk, a jelek szerint a bajnokságot szinte végigjátszó Martin Chlumecky megfáradt a hajrára. A második félidőben lényegesen jobban játszottunk, arra azért büszkék vagyunk, hogy bennünket nem lehet megszórni, és legalább gólt is szereztünk. A szünet előtt történtek miatt az MTK győzelme megérdemelt.”


Latest match
Kisvárda Master Good
0-1
0-1
ETO FC Győr
Kisvárda, Várkerti Stadion
2026-05-16 17:15
Fizz Liga, 33. forduló