Mindkét oldalon tisztult a kép

2026-05-02 18:43:50
Kisvárda FC

Így látta a két csapat vezetőedzője a szombati miskolci bajnoki mérkőzést.

Kuttor Attila, a Kazincbarcika vezetőedzője: „Nagy kár, hogy korábban nem tudtuk megnyerni az ilyen mérkőzéseket, mert akkor még talán most is élne a remény. Helyzeteket tudtunk kialakítani, főleg az első félidőben, amikor pedig szépített a Kisvárda, hiába került fölénybe, hátul meg tudtuk őrizni a stabilitásunkat. Kicsit már NB II-es szemüvegen néztük a mérkőzést, próbáltunk döntően azoknak játéklehetőséget adni, akik a másodosztályban is velünk maradhatnak.”

Révész Attila, a Kisvárda Master Good vezetőedzője: „Az összképet tekintve már nem vagyok annyira elkeseredve, mint az elmúlt hetekben, mert egyrészt jobban harapott a csapat, mint az elmúlt időszakban, másrészt tovább tisztult a kép, kiderült, kik azok a játékosok, akikre a folytatásban is számíthatunk, és kik azok, akiktől el kell köszönnünk, akár van még érvényes szerződésük, akár nincs. Sajnos, azt kell mondanom, a keret ötven százaléka az utóbbi kategóriába tartozik. Ha a második félidei csapattal kezdünk, talán minden más, velük értük el a céljainkat, de másoknak is lehetőséget kívántunk adni. Az első félidőben is hiába játszottunk labdabirtoklási fölényben, az csak statisztika, akkor is nagyon lassú volt a labdajáratásunk, amikor nem volt rajtunk nyomás, így igazából félidőnyi előnyt adtunk a sorsa eldőlésével is nagyon motiváltnak tűnő Barcikának.


Latest match
Kisvárda Master Good
0-1
0-1
ETO FC Győr
Kisvárda, Várkerti Stadion
2026-05-16 17:15
Fizz Liga, 33. forduló