Tartalékcsapatunk a Karcag ellen lépett pályára – EDZŐI ÉRTÉKELÉSSEL.

NB III KELETI CSOPORT: 32. FORDULÓ

KARCAGI SE–KISVÁRDA MASTER GOOD II 0–3 (0–1)

Balmazújváros, Városi Stadion. V.: Virág A.

KARCAG: Csúri Nagy N. (Gyönyörű G., 59.), Virág Á., Nikics (Szantannai, 83.), D'urso (Juhász M., 59.), Ballók, Misák (Kovács D., 75.), Pap Zs., Maruscsák, Tóth G., Szabó L. (Éles Z., 75.). Megbízott edző: Orosz István

KISVÁRDA II: Esteban Kozacsuk, Stefan, Vranjanin, Sikorszki – Szőr, Bíró R. – Himics (Szirota, 83.), Nagy M. K., Honcsar – Heles (Ésik Á., 86.). Edző: Gerliczki Máté

Gólszerző: Nagy M. K. (0–1) az 1., Heles (11-esből, 0–2) a 48., Nagy M. K. (0–3) a 62. percben

1. perc: Egy rövid hazaadásra csapott le szemfülesen Nagy Mihály Krisztián, majd gurított higgadtan a bal alsó sarokba, és ezzel már az 51. másodpercben előnyhöz juttatja csapatunkat, 0–1.

48. perc: Honcsart buktatták az ellenfél tizenhatosán belül. A megítélt büntetőt Heles jobb lábbal a jobb felső sarokba lőtte, 0–2.

62. perc: Kozacsuk verte meg a jobb oldalon egy finom csellel védőjét, majd középre adott, és az érkező Nagy Mihály Krisztián kapásból 14 méterről jobb lábbal a kapu bal alsó sarkába lőtt, 0–3.

Gerliczki Máté: – Ezúttal is nagyon jól játszottunk. Kellett hozzá a jó kezdés, ami megalapozta a mérkőzés menetét. Utána volt egy rövid ideig problémánk a védekezéssel, de azt sikerült megbeszélnünk és javítanunk. A második félidő elején nagyon jókor jött a második gól, és onnantól kezdve nem volt kérdés, ki nyeri meg a mérkőzést. Nagyon jól és kulturáltan futballozó ellenfelet sikerült legyőznünk.

YouTube-csatornánkon ÉLŐ-ben közvetítjük a mérkőzést.

Iratkozz fel YouTube-csatornánkra, hogy ne maradj le videóinkról.