Kétgólos győzelem
A III. Kerület elleni hazai győzelemmel élen tartotta magát U19-es csapatunk. SZAKVEZETŐI ÉRTÉKELÉSSEL
MLSZ ORSZÁGOS U19 ALAP, 15. FORDULÓ
Várda LA–III. Ker. TVE 2–0 (1–0)
VLA: Herc B. – Moroz, Németh V., Badari, Bobal – Lupij, Kovbaszjuk – Fedorov (Tkacsenko, 76.), Lics (Szigyártó, 80.), Knisz (Lucian, 65.) – Kancsij (Mahocs, 80.). Edző: Csernijenko Ruszlan
Gól: Kancsij (29.), Knisz (64.
Csernijenko Ruszlan: – Az első félidőben nagy nyomást gyakoroltunk az ellenfélre, öt-hat helyzetből egyszer sikerült betalálni, tehát sokkal hamarabb el kellett volna dönteni a mérkőzést az ekkor látottak alapján. Ezt nem tettük meg, de a második félidőben is a mi akaratunk érvényesült, igaz, ekkor már kevesebb lehetőségünk adódott. Pontrúgásszituáció után sikerült újabb gólt szereznünk, és ekkor már lehetett érezni, hogy megnyerjük a mérkőzést. Összességében jár az elismerés a srácoknak, mert mindenki kellően odatette magát, hiányérzetem csak a helyzetkihasználás miatt van.
Knisz kipattanóból szerzett találata.

