Ismerős a feladat
NB III-as csapatunk hasonló mérkőzésre számíthat az Eger ellen, mint tavasszal másik két alkalommal. BEHARANGOZÓ
Immár a tavaszi szezonban is a legeredményesebb csapat az NB III Északkeleti csoportjában a Kisvárda Master Good II, amely a két debreceni alakulattal, a DEAC-val és a DVSC II-vel együtt tíz-tíz pontot gyűjtött az idén eddig lejátszott négy mérkőzésen. Pozícióját a vasárnap délelőtti, 11 órakor kezdődő mérkőzésen erősítheti tovább tartalékcsapatunk, amely ekkor a tavaszt két győzelemmel nyitó, de a legutóbbi két meccsét elveszítő Egert fogadja.

„Hasonló mérkőzésre számítok, mint amilyet az Ózd és a Füzesabony ellen játszottunk – mondta a meccs kapcsán Törtei Tamás edző. – Valószínű, hogy ellenfelünk ezúttal is a stabil védekezésre helyezi a hangsúlyt, és elsősorban gyors átmenetekből próbál majd veszélyt teremteni. Nekünk minden bizonnyal felállt védelem ellen kell futballoznunk, de az edzéseken igyekszünk ezekre a helyzetekre is megfelelően felkészülni. Úgy érzem, kivívtuk már azt a tiszteletet, hogy az ellenfelek nem szívesen érkeznek hozzánk. Van, aki szinte „túlélni” jön, aztán vagy sikerrel jár, vagy nem. Bízom benne, hogy ezt a jó sorozatot tovább tudjuk folytatni, és ismét eredményesen zárjuk a találkozót.”
NB III ÉSZAKKELETI CSOPORT: 22. FORDULÓ
KISVÁRDA MASTER GOOD II (1.)–EGER SE (8.)
Várkerti Sporttelep, vasárnap, 11.00
Vezeti: Kovács Tamás (Vargha Tamás, Kovács Levente)

