Döntetlen a Hajduk Split ellen

2022-07-02 10:06:31

A patinás horvát csapat ellen vívjuk az ausztriai edzőtábor első felkészülési mérkőzését – ÉLŐ SZÖVEGES KÖZVETÍTÉS

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

KISVÁRDA MASTER GOODHNK HAJDUK SPLIT 1–1 (1–0)

Bad Blumau, 300 néző.

KISVÁRDA: Odincov – Peteleu (Hej, 69.), Kravcsenko (Széles, a szünetben), Vranjanin (Szőr, 69.), Leoni – Melnik (Lucas, a szünetben), Karabeljov (Szimovics, 69.) – Navrátil (Asani, a szünetben), Makowski (Ötvös, a szünetben), Camaj (Nagy M. K., 69.) – Mesanovic (Czérna, 80.).

HAJDUK: Subasic (Sentic) – Cubelic, Colina, Vukovic, Lovrencsics, Simic, Dimitrov, Atanaszov, Bliuk, Mlakar, Saric. Csereként pályára lépett: Kacaniklic, Eduok, Brajkovic, Krolo, Letaj, Diamantakosz, Prpic, Petrasilo, Zulic.

Gól: Mesanovic (30.), illetve Kacaniklic (50.).

1. perc: A Kisvárda kezdte a mérkőzést, Mesanovic indította útjára a labdát.

2. perc: Navrátil indítása után Peteleu adott jobbról középre, a védők szögletre mentettek.

11. perc: Camaj húzott el a bal oldalon, beadása után a védők szögletre mentettek. Camaj bal oldali szöglete után Vranjanin fejelt 8 méterről a kapura, de a világbajnoki ezüstérmes horvát hálóőr a gólvonalon megfogta a labdát.

22. perc: Bal oldali szabadrúgás után az előrehúzódó Dimitrov csúsztatása kevéssel kerülte el a kapu bal oldalát.

23. perc: A játékvezető ivószünetet rendelt el.

26. perc: Navratil tolta meg a labdát, de Vukovic szerelni tudta.

27. perc: Camaj beadása Makowski feje előtt ment el.

28. perc: Peteleu jobbról visszagurította a labdát, melyet Mesanovic 18 méterről alig lőtt a jobb felső sarok fölé.

29. perc: Mesanovic fejesét Subasic hatalmas bravúrral védte.

30. perc: Vezetünk! Camaj átadásából Navratil lövését blokkolták, Mesanovic elé pattant a labda, aki a hálóba lőtte, 1–0.

33. perc: Melnik átadása után Camaj befelé tolta a labdát, majd 16 méterről a lécet találta el.

36. perc: Leoni jobb oldali szöglete után a túloldalra átszálló labdát Mesanovic az oldalhálóba lőtte.

37. perc: Saric került helyzetbe, megtolta a labdát, de Odincov azt jól fedezte.

38 .perc: Camaj kényszerítőzött Makowksival a 16-os előterében, majd előbbi nagy helyzetben Subasicba lőtte a labdát.

39. perc: Peteleu jobb oldali beadása után Mesanovic lőtt kapura, nem talált el jól a labdát, amely így a jobb felső sarok mellé ment.

45. perc: Leoni szorul ápolásra a játékrész végén, mely egyértelmű kisvárdai dominanciával ért véget.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, melyet a Hajduk kezdett.

50. perc: Lovrencsics jobb oldali beadása után Kacaniklic a hálóba pörgette a labdát, 1–1.

52. perc: Asani kiugratásával Mesanovic került helyzetbe, de a lövését szögletre blokkolták.

55. perc: Camaj kiugratásából Asani lőtt a kapuba, de már lesről.

57. perc: Mesanovic ugratta ki Asanit, aki egyből lőtt, de a kivetődő kapus védeni tudott.

63. perc: Leoni bal oldali badása után Mesanovic fejelt 8 méterről fölé.

67. perc: Ivószünet.

77. perc: Lucas 22 méteres lövése a védőkről lecsorgott, Széles visszagurította a labdát Nagy Mihály Krisztián elé, akinek 12 méteres lövését védte a kapus.

78. perc: Áll a játék! Beindultak a Hajduk-ultrák, olyannyira, hogy füstbombákat is a pályára dobtak.

79. perc: Petrasilo 25 méteres középre tartó lövését védte Odincov.

83. perc: Ötvös gurított jobbról középre, Asani 10 méterről óriási helyzetben fölé lőtt.

88. perc: 11-eshez jutott a Hajduk miután Hej szabálytalankodott, Diamantakosz a büntetőt ballal a jobb alsó sarok felé lőtte, de Odincov védett!

90+1. perc: Vége a mérkőzésnek, 1–1 lett az eredmény.