Dupla meccs a Várkertben

2024-09-28 19:05:45
Kisvárda FC

Jegyértékesítési információk a vasárnapi hazai fellépések kapcsán.

Mindkét felnőtt csapatunk hazai pályán játszik vasárnap, amikor tehát hosszú lesz a program a Várkertben.

A sort tartalékcsapatunk kezdi, amely 11 órakor fogadja egyik megyebeli riválisát, a Sényőt. Az NB III-as összecsapást a Vár utca felőli pályán rendezik, a belépőjegy egységesen 500 forintba kerül – a 14 éven aluliaknak és a 65 év felettieknek nem kell fizetniük a belépésért.

Az NB II 8. fordulójában 17 órakor kezdi meg mérkőzését a Kisvárda Master Good, amelynek ellenfele az Aqvital FC Csákvár lesz. A bajnoki előtt két órával, tehát 15 órakor nyit ki a hazai pénztár, vendég oldalon pedig 15.30-tól lehet belépőket vásárolni, a kapunyitás 16 órakor lesz. Ugyancsak 16 órakor nyit ki a stadionban található ajándékboltunk, ahol szurkolói relikviákat is be lehet szerezni.

Közben pedig online is meg lehet vásárolni a belépőket az alábbi elérhetőség alatt: Kisvárda Master Good–Aqvital FC Csákvár


Következő mérkőzés
Kolorcity Kazincbarcika SC
Kisvárda Master Good
Mezőkövesd, Városi Stadion
2025-10-19 13:15
Fizz Liga, 10. forduló
nap
óra
perc
mp
van még hátra a kezdőrúgásig
Legutóbbi mérkőzés
Kisvárda Master Good
1-0
0-0
Diósgyőri VTK
Kisvárda, Várkerti Stadion
2025-10-05 19:00
Fizz Liga, 9. forduló