Aranyérem az ezüstágon

2026-05-18 17:33:50
VLA

Az U7-estől az U11-esig valamennyi gyermekcsapatunk szerepelt a hétvégén.

Gyermekszekciós csapatai közül az U7-es korosztályú a szlovákiai Varannóban a Fair Play Cup elnevezésű tornán szerepelt. A sok torna korábbi megmérettetés hatására magabiztosan játszottak a srácok. A csoportkör megnyerése után a hármas döntőben végül az ezüstérmet sikerült megszerezniük. Az eredményektől is fontosabb, hogy egyre magabiztosabban hajtják vége az edzéseken tanultakat mérkőzéskörülmények között is.

Az U8-U9 (fotó lejjebb)-U10-U11-es csapatok Miskolcra utaztak, a Diósgyőri VTK által megrendezett Bozsik-tornára. A hazai csapaton kívül ellenfeleink voltak még a Szolnok, az Eger SE és a szlovák CFT Presov csapatai is. Valamennyi korosztályban fejlesztő hatású mérkőzéseket játszottak a gyerekek. A torna a célját maximálisan elérte.

Az U11-es csapat (a borítófotón és lent) a Bozsik-torna előtt két napra Kassára utazott, a Kosice Cup elnevezésű viadalra. Mind a két nap öt-öt mérkőzés, összesen 125 percnyi játék várt rájuk nemzetközi mezőnyben. Nagyon intenzív mérkőzéseken vagyunk túl, jól szolgálta a torna a gyerekek fejlődését. A két nap eredménye: öt győzelem, három döntetlen és két vereség. Ez az ezüstág aranyérméhez volt elég. Gratulálunk nekik!


Latest match
Kisvárda Master Good
0-1
0-1
ETO FC Győr
Kisvárda, Várkerti Stadion
2026-05-16 17:15
Fizz Liga, 33. forduló