Ablonczy Csanádé a díj!

2026-03-30 22:57:20
VLA

Az utánpótláskorúak között látták a legjobbnak akadémiánk neveltjét 2025-ben, Szabolcs-Szatmár-Beregben.

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei területi igazgatósága ezúttal is átadta az év legjobbjainak járó elismeréseket a 2025-ös teljesítmények alapján.

Kisvárdára egy díj került, akadémiánk 17 éves játékosa, Ablonczy Csanád lett a megye legjobb utánpótláskorú játékosa. Csanád végigjárta a ranglétrát akadémiánkon, jelenleg tagja a klub NB III-as tartalékcsapatának is, amelynek színeiben egyre több lehetőséghez jut, a díjátadó előtti napon, az Eger ellen 2–1-re megnyert mérkőzésen is a kezdő tizenegyben kapott lehetőséget.

Ablonczy Csanádnak gratulálunk, további kisvárdai karrierjéhez további skkereket kívánunk!


Latest match
Kisvárda Master Good
0-1
0-1
ETO FC Győr
Kisvárda, Várkerti Stadion
2026-05-16 17:15
Fizz Liga, 33. forduló