Ablonczy Csanádé a díj!
2026-03-30 22:57:20
VLA
Az utánpótláskorúak között látták a legjobbnak akadémiánk neveltjét 2025-ben, Szabolcs-Szatmár-Beregben.
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei területi igazgatósága ezúttal is átadta az év legjobbjainak járó elismeréseket a 2025-ös teljesítmények alapján.
Kisvárdára egy díj került, akadémiánk 17 éves játékosa, Ablonczy Csanád lett a megye legjobb utánpótláskorú játékosa. Csanád végigjárta a ranglétrát akadémiánkon, jelenleg tagja a klub NB III-as tartalékcsapatának is, amelynek színeiben egyre több lehetőséghez jut, a díjátadó előtti napon, az Eger ellen 2–1-re megnyert mérkőzésen is a kezdő tizenegyben kapott lehetőséget.
Ablonczy Csanádnak gratulálunk, további kisvárdai karrierjéhez további skkereket kívánunk!
Latest match

0-1
0-1

Kisvárda, Várkerti Stadion
2026-05-16 17:15
Fizz Liga, 33. forduló