A harmincadik találkozás

2026-04-12 19:14:25
Kisvárda FC

Az NB I-ben 26. alkalommal, a DVSC ellen negyedszer vezet nekünk.

Az NB I-ben összességében a 26., a mostani bajnokságban az ötödik, a DVSC elleni párharcban pedig a negyedik alkalommal vezet mérkőzést a hétfői bajnoki dirigense, Berke Balázs. Korábban az NB II-ben is volt már vele négy találkozásunk (legelőször 12 évvel ezelőtt, 2014. márciusában, Gyirmóton, 1–1), tehát összességében a 30. bajnoki meccsünkön fújja a sípot.

Az eddigi 25-tel is ő a legtöbbször foglalkoztatott játékvezető a Kisvárda-meccseken az NB I-ben, mi pedig az ő gyakorisági rangsorában éppen megelőzni készülünk a Puskás Akadémiát, és fellépünk a nyolcadik helyre. Legtöbbször, 46 alkalommal a Fradinak vezetett az eddigi 210 élvonalbeli mérkőzéséből, a DVSC – a Diósgyőrrel holtversenyben – az ötödik 32 bajnokival.

Eddig mind a hét élvonalbeli idényünkben vezetett nekünk (2018-2019-ben: 2 meccs; 2019-2020: 4; 2020-2021: 4; 2021-2022: 5; 2022-2023: 4; 2023-2024: 2; 2025-2026: eddig 4), először 2018. december 8-án, Diósgyőrben, ahol 1–1-es döntetlen született, csakúgy, mint a nekünk vezetett eddigi utolsó bajnokiján, idén február 1-jén.

A DVSC ellen először 2020. március 7-én fújta a sípot, akkor 1–0-ra veszítettünk a Nagyerdőben. A 2022-2023-as bajnokságban kétszer is ő vezetett ebben a párosításban: a július 31-i idénynyitón 2–2-es döntetlen született, október 24-én pedig 3–2-re nyertünk idegenben. Az volt a 18. bajnoki, amit csapatunknak vezetett, és az első győzelmünk.

Az összesített mérlege pedig az általa vezetett mérkőzéseinknek: három győzelem, 11-11 döntetlen és vereség, 21–36-os gólkülönbség, négy javunkra (legutóbb az utolsó meccsen, Diósgyőrben), tíz ellenünk megítélt tizenegyes (legutóbb 2025. december 4-én a Ferencváros elleni hazai bajnokin), egy kiállítás (még az első meccsén, 2018. decemberében Diósgyőrben) tőlünk, kettő az ellenfelektől. A sárga lapoknál viszont drasztikus a különbség: 76-szor mutatta fel kisvárdai játékosnak és stábtagnak, 31-gyel kevesebbszer, 45 alkalommal a mindenkori ellenfeleknek.

Az NB I-ben a 14. idényét töltő 42 éves spori 2025-2026-ban már a 17. meccsét vezeti, a legfoglalkoztatottabb idénye a 2021-2022-es volt, amikor a 33 fordulóban összesen 25 küldést kapott. A visszajutásunk után eddig ebben a bajnokságban a nyíregyházi (2–2), a Kazincbarcika elleni idegenbeli (1–0), a Ferencváros elleni decemberi hazai (0–1) és a februári diósgyőri bajnokit (1–1) vezette.


FIZZ LIGA: 29. FORDULÓ

KISVÁRDA MASTER GOOD (7.)–DVSC (4.)

Várkerti Stadion, hétfő, 20.00

Vezeti: Berke Balázs (Albert István, Csatári Tibor – tartalékjátékvezető: Antal Péter)


Latest match
Kisvárda Master Good
0-1
0-1
ETO FC Győr
Kisvárda, Várkerti Stadion
2026-05-16 17:15
Fizz Liga, 33. forduló