A hangsúly saját magunkon
Az újabb mérkőzését vasárnap délelőtt hazai pályán játssza listavezető tartalékcsapatunk. BEHARANGOZÓ
Folytatódik a kisvárdai és a diósgyőri versenyfutás: a múlt szombaton a két klub élvonalban szereplői csapatai játszottak egymással, szombaton az U13-as és az U12-es legénységek meccsei következnek, a vasárnapi matinéidőpontban, 11 órakor az NB III-as tartalékcsapatok csapnak össze. A mieink négy fordulóval a zárás előtt öt pont előnnyel vezetnek a második Cigánddal szemben, és újabbat léphetnek a bajnoki cím felé. Bár éppen a két klub „nagycsapatainak” múlt heti mérkőzésének eredménye (2–1-re nyertek a már kieső miskolciak) bizonyította, hogy nem minden a tabella.

„Jelentősen megfiatalított csapatot fogadunk, hiszen több játékosuk már az egyesület NB I-es keretéhez tartozik – jellemezte a hetedik helyen álló ellenfelet Törtei Tamás, a Kisvárda Master Good II edzője. – Ugyanakkor ezzel nem kell külön foglalkoznunk, a hangsúlyt saját magunkra helyeztük, erre hívtam fel a játékosok figyelmét is. Négy forduló van még hátra, és öt pont az előnyünk, amit mindenképpen szeretnénk megőrizni. Az előző mérkőzésünk kifejezetten nehéz volt, amelyet végül csak a hajrában sikerült megnyernünk. A játékunk azonban összességében meggyőző volt, és ha ugyanezzel a hozzáállással lépünk pályára, jó eséllyel újra begyűjthetjük a három pontot.”
A két csapat őszi bajnokiját idegenben 3–1-re nyerte meg csapatunk.
NB III ÉSZAKKELETI CSOPORT: 27. FORDULÓ
KISVÁRDA MASTER GOOD II (1.)–DIÓSGYŐRI VTK II F4R (7.)
Várkerti Sporttelep, vasárnap, 11.00
Vezeti: Török Mihály (Törtei Márton, Derda Noel)

