Újabb mérföldkő: kezdőként a válogatottban!

2021-09-05 18:47:00

Czérna Erikkel a soraiban a második meccsét is megnyerte az U19-es válogatott a Vajdaságban.

A szerbiai Vilotics-kupán második mérkőzését is megnyerte a magyar U19-es válogatott, amely vasárnap Topolyán Azerbajdszán ellen játszott, és nyert 3–1-re. A mieink az első félidőt követően már 3–0-ra vezettek, első két gólunkat tizenegyesből szereztük.

Az előző, Montenegró elleni meccsen (4–1) csereként pályára küldött kisvárdai Czérna Erik második válogatottsága alkalmából már a kezdő tizenegy tagja lehetett. Tímár Krisztián szövetségi edző a pálya közepén számolt vele, jó 80 percig a pályán tartotta. Játékosunknak volt egy biztató lövése, ami elkerülte a kaput, emellett szorgos mezőnymunkájával mindent megtett az újabb győzelemért.

A házigazda szerbek elleni zárómeccset kedden Szabdkán játsszák a mieink.