Zsinórban az ötödik győzelem!

2021-05-12 14:41:32

NB III-as tartalékcsapatunk a Sényő elleni megyei rangadót is megnyerte – a meccsről ÉLŐ STREAMKÖZVETÍTÉSBEN számoltunk be.

NB III KELETI CSOPORT: 35. FORDULÓ

KISVÁRDA MASTER GOOD II–SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3–2 (1–1)

Várkerti Sporttelep, zárt kapuk mögött, v.: Zimmermann

KISVÁRDA II: Odincov – Kramár (Czene Z., 58.), Vass O., Rubus, Luscsik (Sikorszki, a szünetben) – Szőr – Szentes D. (Gosztonyi, 58.), Mihalik (Bíró R., 70.), Himics, Czérna (Gyüre T., 84.) – Horváth Z. Edző: Kocsis János

SÉNYŐ: Gazsi T. – Hadházi D., Klepács, Farkas M., Budaházi L. – Fabu M., Bodó G. – Schmidt (Lizák B., 77.), Kapacina V., Orosz M. – Barta G. (Kapacina K., 60.). Edző: Imrő László és Fiumei Viktor

Gólszerző: Schmidt (0–1) a 24., Himics (1–1) a 30., Szentes D. (2–1) az 52., Horváth Z. (3–1) a 81., Budaházi L. (3–2) a 83. percben

Kocsis János: – Szervezett, jó csapat ellen játszottunk, mi pedig visszafogott teljesítményt nyújtottunk. Győzelmünkhöz a szerencsére is szükségünk volt.

PERCEK, ESEMÉNYEK

4. perc: Czérna baloldali beadása után Horváth Zoltán 8 méterről a lécre fejelte a labdát.

21. perc: A második kapufánk, Himics iramodott meg a bal oldalon, középre húzott, majd 18 méterről a jobboldali kapufát találta el.

24. perc: A hazai védelem bizonytalankodását kihasználva Schmidt lecsapott a labdára az ötösnél, és jobbal a kapuba emelt, 0–1.

30. perc: Bodó passzolt előre a vendégtérfélén, de társa, Fabu sarkát találta el, ahonnan Himics elé került a labda, ő rávezette a kapusra, és 15 méterről jobbal a bal alsó sarokba lőtt, 1–1.

32. perc: Himics vitte le a labdát az alapvonalig, középre gurított, Szentes 8 méteres lövése után pedig bravúrral védett Gazsi.

46. perc: Nagy sényői helyzettel indult a második félidő, Orosz Máté baloldali beadása után Barta Gábor szemben az üres kapuval rosszul találta el a labdát az ötösön, így Odincov ki tudta ütni azt.

52. perc: Sikorszki baloldali bedobása után Farkas Márk középen elcsúszott, a labdára Szentes csapott le, első lövését még védte a kapus, a hat méterről leadott jobblábas ismétlése után viszont a léc alá vágódott a labda, 2–1.

56. perc: Budaházi baloldali beadása után Barta Gábor öt méterről a lécre fejelte a labdát.

57. perc: Kramár és Schmidt kapott sárga lapot kakaskodásért.

71. perc: Gosztonyi keresztlabdája után Himics adott balról középre, ahol Horváth Zoltán kissé jobbról, öt méterről kapura kanalazott labdáját Gazsi ütötte ki szögletre.

72. perc: Kapacina Valér gurított balról középre, ahol Schmidt került ziccerbe, nyolcméteres lövését Odincov védte bravúrral.

81. perc: Gosztonyi kiugratásával Horváth Zoltán lépett ki, és nyolc méterről ballal a bal alsó sarokba lőtte a labdát, 3–1.

83. perc: Lizák Bence rázta le magáról Rubust, az ötös vonalából a túloldalon érkező Budaházihoz passzolt, ő pedig két méterről, éles szögből ballal a kapu jobb oldalába lőtt, 3–2.