Vereség és piros lap

2023-11-16 15:11:01

A 101. percben jutott a kiállítás sorsára játékosunk hazája U21-es válogatottjában.

A csütörtöki nemzetközi meccsek közül az elsőt Észak-Macedónia U21-es válogatottja játszotta, amelynek kezdőcsapatában helyet kapott játékosunk, a Kecskemét elleni legutóbbi bajnokin (1–2) a gólunk szerzője, Mario Ilievszki is – csapatkapitányként.

A grúzok elleni szkopjei, tehát hazai Európa-bajnoki selejtezőn Ilievszki a hetedik percben sárga lapot kapott, és ennek meg lett a böjtje, hiszen a mérkőzés hosszabbításában, a 101. percben a második figyelmeztetését is begyűjtötte, így a kiállítás sorsára jutott. A mérkőzést Grúzia 1–0-ra nyerte meg az 53. percben szerzett góllal.

A csütörtök legfőbb eseménye lehet, hogy a magyar válogatott bulgáriai pontszerzése esetén kiharcolhatja az Eb-részvételt, este pedig szélsőnk Driton Camaj juthat szóhoz Montenegró színeiben a litvánok elleni, szintén a „magyar" csoportban rendezendő Eb-selejtezőn.