Végre megmaradt az előny

2021-03-15 10:06:53

NB III-as csapatunk Pallagon játszott bajnokijának ÖSSZEFOGLALÓJA.

November 22-e után először nyert bajnoki mérkőzést tartalékcsapatunk, ami kicsit csalóka adat, hiszen december 6. és február 28. között szünet volt az NB III-as bajnokságban. Másként: ebben a naptári évben még veretlen a Kisvárda Master Good II, hiszen két döntetlen után győzni tudott a DVSC II vendégeként (1–0).

Kicsit szokatlan, hogy meg tudtuk tartani azt az előnyünket, amit az első gól megszerzése jelentett. Ez az idei két meccsen nem sikerült, de őszi szezonban sem nagyon. A Salgótarján és a Hatvan elleni után ez volt a harmadik 1–0-s győzelme a tartalékcsapatunknak – valamennyi idegenben született meg. A győztes gól szerzője, Himics László hat találatával utolérte a házi góllövőlista élén Jelena Richárdot.

A Keleti csoport 24. fordulójának eredményei: DVSC II–Kisvárda Master Good II 0–1, Tállya–Mezőkövesd Zsóry FC II 2–1, FC Hatvan–Salgótarjáni BTC 1–0, Füzesgyarmati SK–Tiszafüredi VSE 2–1, Gyöngyösi AK–Balassagyarmati VSE 0–1, Jászberényi FC–Tiszakécskei LC 1–2, Diósgyőri VTK II–Ceglédi VSE 1–1, FC Tiszaújváros–Sajóbábonyi VSE 1–0, Putnok FC–BVSC-Zugló 1–4, Sényő-Carnifex FC–Eger SE 1–1

Az élcsoport állása: 1. Tiszakécske 59 pont, 2. Jászberény 53, 3. DVSC 49, 4. Füzesgyarmat 46, 5. Eger 45, 6. Balassagyarmat 41, 7. Tiszaújváros 37, 8. Sényő 36/10 győzelem, 9. Kisvárda Master Good II 36/9, 10. Tiszafüred 33

A DVSC II–Kisvárda Master Good II NB III-as mérkőzés (0–1) összefoglalója: