Úgy köszöntük meg a kecskédiek szíveslátását, hogy komolyan vettük a mérkőzést.

MOL MAGYAR KUPA, 6. FORDULÓ

WATI-KECSKÉD KSK–KISVÁRDA MASTER GOOD 0–10 (0–4)

Kecskéd, Sportpálya, 1000 néző. v.: Jakab Á.

Kecskéd: Bábszki (Pásku, 79.) – Vadkerti, Fábián R., Kiss M., Pető, Hagymási, Greskó, Katóka (Kocsán, 59.), Berki, Tomayer (Schmidt, 66.), Simon P. Edző: Linczmaier László

Kisvárda: Minca – Hej, Kravcsenko, Rubus, Baranyai – Lucas (Kovácsréti, a szünetben), Szimovics (Karaszjuk, a szünetben) – Navrátil (Sassá, a szünetben), Bumba, Camaj – Horváth Z. Vezetőedző: Supka Attila

Gólszerzők: Szimovics (5.), Horváth Z. (10.), Bumba (11., 82. és 90.), Camaj (31.), Kovácsréti (54. és 73.), Sassá (57. és 85.)

Linczmaier László: - Bebizonyosodott az, amit tudtunk is, hogy a Kisvárda nemcsak földrajzilag, hanem tudásban is távol van tőlünk. Fényévekkel jobb csapat, mint mi, bár egy picivel bátrabb játékra számítottam a mieinktől. Sokkal jobbak voltak a vendégek, sok sikert nekik a folytatásban!

Supka Attila: - Arról beszéltünk a meccs előtt, hogy az egyes osztályok között két-három gól különbségnek lennie kell, és ez most realizálódott is. Mindenki odatette magát és igyekezett a maximumot nyújtani. Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, és elég jó százalékban ki is használtuk azokat.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

A nap képe: a kölniek is megirigyelhetik a hazai szurkoló fanatizmusát.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a hazaiak kezdték a találkozót.

4. perc: Hej jobb oldali beadása után a túl oldalon Bumba lőtt 5 méterről kapura, de a kapus szögletre mentett.

5. perc: GÓÓÓL! Bumba bal oldali szögletét Szimovics 6 méterről a bal felső sarokba fejelte. 0–1.

7. perc: Bumba 22 méteres lövését védte balra vetődve Bábszki.

10. perc: GÓÓÓL! Lucas jobbról az alapvonalról passzolt visszafelé Navrátilhoz, aki az ötös sarkáig vezette a labdát majd középre adott, Horváth pedig 5 méterről az üres kapuba lőtt . 0–2.

11. perc: GÓÓÓL! Baranyai alapvonaltól érkező beadására Bumba csapott le, és 6 méterről jobbal a jobb alsó sarokba lőtt. 0–3.

18. perc: Megélénkült a szép számú kecskédi közönség, de a hazaiak kontratámadását Katóka megindulásánál Baranyai szépen keresztezve szerelte.

29. perc: Rubus indította a jobb oldalon Navrátilt, akinek a visszagurítása után Horváth Zoltán lövését Fábián blokkolta.

31. perc: GÓÓÓL! Ott a negyedik! Baranyai balról középre passzolt, Camaj pedig 8 méterről ballal a bal alsó sarokba gurított. 0–4.

36. perc: Lucas játszott sarokkal Camaj elé, aki 20 méterről fölé lőtt.

39. perc: Camaj jobb oldali beadása után Berki mellel a saját kapuja irányába terelte a labdát, a hazai kapus bravúrral védett, így nem lett belőle öngól.

43. perc: Bumba jobb oldali szöglete után Kravcsenko fejelt 10 méterről fölé.

44. perc: Bumba jobb oldali beadását Horváth vette mellre, 10 méterről oldalra dőlve kapura lőtt, a kapus azonban kiütötte a léc alá tartó labdát.

45. perc: Bumba bal oldali szöglete után Rubus az ötös túlsó sarkáról fölé fejelt.

45+1. perc: Bumba nagyjából tizedik szöglete után ért véget az első félidő.

Szünet: Hármas csere nálunk: Lucas helyett Kovácsréti, Szimovics helyett Karaszjuk, Navrátil helyett Sassá jött be.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, mi kezdtük ezt a játékrészt.

47. perc: Bumba lőtt fölé 25 méteres szabadrúgásból.

48. perc: Kovácsréti 22 méteres lövése a 16-os vonalánál levágódott. Sassá 14 méteres jobb alsó sarokba tartó labdáját Bábszki kiütötte.

53. perc: Sassá gurított vissza balról az alapvonalról, labdáját Hej 12 méterről fölé lőtte.

54. perc: GÓÓÓL! Sassá ugratta ki Kovácsréti aki 14 méterről jobbal a kapuba lőtt. 0–5.

55. perc: Sassá 18 méteres lövését öklözte ki a hazai kapus.

57. perc: GÓÓÓL! Bumba kiugratásából Sassá lőtt balról 8 méterről kapura a labda Fábián lábáról vágódott a hálóba. 0–6.

59. perc: Cseréltek a hazaiak. Katóka helyén Kocsán folytatja.

60. perc: Bumba jobb oldali beadását Kravcsenko 5 méterről fejelt fölé.

60. perc: Baranyai bal oldali beadása után a friss csapatkapitány, Hej lőtt a mellé.

61. perc: Bumba indítását a lesen lévő Camaj elengedte Sassának, a cserejátékos azonban 8 méterről a jobboldali kapufát találta el.

62. perc: Camaj baloldali beadásába ismét Fábián tette bele a lábát, a bal alsó sarokba csorgó labdát Bábszki kiütötte szögletre. A szöglet után Kovácsréti lövésér is kipiszkálta a hazai hálóőr.

66. perc: Újabb változtatás a hazaiaknál: Tomayer le, Schmidt be.

72. perc: A mérkőzés első sárga lapját Baranyai kapta miután felvágta Petőt.

73. perc: GÓÓÓL! Camaj ugratta ki Kovácsrétit, aki elhúzta a labdát a hazai kapus mellett, majd éles szögből jobbal három méterről a kapuba gurított. 0–7.

77. perc: Az első kapura tartó kecskédi lövés, Vadkerti 16 méteres löketét védte Minca.

79. perc: Utolsó cseréjét is kihasználja a Kecskéd. A hazaiak kapusa, Bábszki helyet a csereportás, Pásku állt be.

82. perc: GÓÓÓL! Sassá sarokkal tálalt a bal oldalon megiramodó Bumba elé, aki 8 méterről jobbal felavatta a cserekapust is. 0–8.

83. perc: Sassá 18 méteres jobb lábas lövését védte Pásku üggyel-bajjal, kézzel-lábbal.

85. perc: GÓÓÓL! Bumba átadása után Sassá balról 17 méterről jobbal csavart a kapu bal oldalába. 0–9.

86. perc: Camaj cselezett jobbról befelé, majd 16 méterről jobbal fölé lőtt.

88. perc: Horváth Zoltán 15 méteres bal lábas lövése már túljutott a labdába beleütő Páskun, de kapus még visszavetődve elérte a gólvonal előtt.

90. perc: GÓÓÓL! Hej lódult meg a jobb oldalon, beadását Horváth a kapusba lőtte, de a kipattanót Bumba a hálóba pofozta. 0–10.

90. perc: Középkezdésre már nem maradt idő, véget ért a mérkőzés!

2024-04-20 17:00