Tízből öten végig

2019-08-20 08:34:24

Aktuális és örökstatisztikák a 2019-2020-as bajnokság harmadik fordulója után.

Tíz futballistánk van, akik az eddigi mind a három bajnokin szóhoz jutottak, közülük öten végigjátszották a meccseket, tehát a hosszabbításokkal együtt a lehetséges 287 percet a pályán töltötték. Megszületett a bajnokság első (majd a második) olyan gól, amelyet nem Gheorghe Grozav szerzett. Öt gólt szereztünk a mostani bajnokságban, gólpasszból viszont csak négy van, hiszen a Honvéd elleni harmadik találat előtt ellenféltől, a kapustól érkezett a passz…

Miután Grozav nemcsak gólt szerzett, hanem gólpasszt is adott, tovább növelte előnyét a kanadai listán, ahol immár négypontos, őt öt játékosunk követő egy-egy ponttal.

2019-2020: Várdai leg-, leg- leg-… (3 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Bohdan Melnik, Teodorosz Beriosz, Rados Protics, Lucas, Sztavrosz Cukalasz, Hugo Seco, Gheorghe Grozav, Kovácsréti Márk, Gosztonyi András, Roman Karaszjuk 3-3

Legtöbb játszott perc: Melnik, Beriosz, Protics, Lucas, Grozav 287-287

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Melnik, Beriosz, Protics, Lucas, Cukalasz, Hugo Seco, Grozav, Kovácsréti 3-3

Legtöbb végig játszott meccs: Melnik, Beriosz, Protics, Lucas, Grozav 3-3

Legtöbbször lecserélve: Hugo Seco 3

Legtöbbször becserélve: Karaszjuk, Gosztonyi, Sassá 2-2

Legtöbb meccs sorozatban: Karaszjuk 22, Cukalasz 18, Beriosz, Gosztonyi 13-13 (valamennyi tavalyról áthozott sorozat)

Leghosszabb játszott perc sorozat: Beriosz 1187, Melnik 941, Protics 565 (valamennyi tavalyról áthozott sorozat)

A házi góllövőlista: Grozav 3, Cornel Ene, Lucas 1-1

Gólpassz: Kravcsenko, Kovácsréti, Grozav, Gosztonyi 1-1

Kanadai lista (gól+gólpassz): Grozav 4 (3+1), Ene 1 (1+0), Lucas 1 (1+0), Kravcsenko 1 (0+1), Kovácsréti 1 (0+1), Gosztonyi 1 (0+1)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 97 perc (tavaszi 33. forduló-1. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 5 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 111 perc (tavaszi 33. forduló-1. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 2 perc

Sárga lapok: Cukalasz, Protics 2-2, Tischler Patrik, Beriosz, Melnik, Kovácsréti, Lucas, Ene, Gosztonyi 1-1

Kiállítva:

Abszolút rekordok az NB I-ben

Mérkőzések száma: 36

Összesített mérleg: 36 mérkőzés, 12 győzelem, 8 döntetlen, 16 vereség, 41–53-as gólkülönbség, 44 pont

Legtöbbször becserélve: Sassá 17

Legtöbb meccs sorozatban: Karaszjuk (2018-2019: 15. forduló-2019-2020: 3. forduló) 22

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1800 (2018-2019: 14-33. forduló)

Gól: Horváth Zoltán 9

Gólpassz: Horváth Z. 6

A kanadai lista (gól+gólpassz) éllovasa: Horváth Z. 15 (9+6)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 460 perc (a kapuban Felipe, 2018-2019: 17-22. forduló)

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (2018-2019: 1-5. forduló)

Sárga lap: Lucas 12

Kiállítva: Pavlo Lukjancsuk 2

A fotón: Teodorosz Beriosz 1187 percen át folyamatosan a pályán van

Fotó: Facebook/Budapest Honvéd FC

2024-03-30 14:30