2020-08-01 10:42:57
VLA

Korosztályos együtteseink edzőmérkőzései

Ma a legtöbb utánpótlás csapatunk edzőmérkőzéseket játszott, kivétel nélkül mindegyik találkozón idegenben szerepeltek együtteseink.

Az U19-esek Baktalórántházán, a helyiek felnőtt csapata ellen játszottak felkészülési mérkőzést. Az első félidőben a hazaiak megszerezték a vezetést, a második játékrészben növelték előnyüket, a mieink Honcsar Nikita találatával csak a szépítésig jutottak.

U15-ös és U14-es csapatunk Debrecenbe utazott, hogy a DVSC korosztályos csapataival játszanak egy-egy felkészülési mérkőzést.

U15-ös csapatunk döntetlennel zárta a maga találkozóját. 1–1-es eredménnyel fordultak a srácok, a második játékrészben ugyan 4 gól esett, de 2-2 arányban, így az edzőmérkőzés döntetlennel zárult.

U14-es fiataljaink nem jártak sikerrel, ők a szünetig két gólos hátrányba kerültek, ami a második félidőben tovább nőtt, Kun Ákos révén csak szépíteni tudott csapatunk.

A legkisebb szekciós gyerekek is idegenben szerepeltek, ők Kassára utaztak, hogy edzőmérkőzést játszanak a szlovák korosztályos ellenfeleikkel.

Az U13-asok az első játékrészben uralták a mérkőzést, kapufáig is eljutottak, de a vezetést csak a második félidő elején tudták megszerezni, és egy remek második félidei játékkal magabiztosan 6 gólos különbséggel szerezték meg a győzelmet.

U12-es csapatunk játszotta a szombati nap legtöbb gólt hozó mérkőzését, a kicsik az első játékrészben 4 rúgott góljukkal két gólos előny tudatában fordulhattak, amit a mérkőzés végéig meg is tudtak tartani, további gólok mellett.

KOROSZTÁLYOS EDZŐMECCSEK

U19: Baktalórántháza – Várda LA 3 – 1 (1–0 )

Gól: Honcsar

U15: DVSC – Várda LA 3 – 3 (1–1)

Gól: Racskó, Gégény, Ésik Á.

U14: DVSC – Várda LA 5 – 1 (2–0)

Gól: Kun Á.

U13: Kassa – Várda LA 0 – 6 (0–0)

Gól: Buda M. 2, Zámbori, Király M., Ivánkó, Bíró B.

U12: Kassa – Várda LA 4 – 6 (2–4)

Gól: Oláh K., Kedves, Gombkötő, Spanyol, Gerzsenyi, Osztroha

Első számú csapatunk is felkészülési mérkőzés keretein belül lép pályára szombaton, a szlovák MFK Ruzomberok együttese ellen 17:00-as kezdéssel. A találkozó megtekinthető a városi stadionban, a belépés díjtalan!

2024-03-30 14:30