Ő a passzkirály

2020-12-01 18:51:21
Kisvárda FC

Nem először fűződik a forduló legtöbb sikeres átadása kisvárdai játékoshoz fűződik.

Nem először fordul elő, hogy az adott fordulóban kisvárdai játékostól származik a legtöbb passz és vele együtt a legtöbb támadópassz. Így volt ez a 12. forduló után is: ezúttal (is) Lucas végzett ebben a két kategóriában az élen, mindkét műfajban 76-os értékkel (86 kísérletből). Ez azt jelenti, hogy csapatkapitányunk valamennyi átadásával a támadásokat próbálta építeni. Fölényére jellemző, hogy mindkét kategóriában 67-es értékkel követi őt a diósgyőri védő, Hegedűs János.

Ami a többi InStat-kategória kisvárdai érdekeltségeit illeti az élmezőnyben: Sassá az ötödik helyen zárt az elszenvedett szabálytalanságok kategóriájában (5), míg kétes dicsőség, de az elkövetett szabálytalanságoknál miénk a második és a harmadik hely Sztavrosz Cukalasz (6) és Cornel Ene (5) révén.

A forduló válogatottjaiban is van kisvárdai játékos: a Nemzeti Sportban Bohdan Melnik került be a 12. játéknap legjobbjai közé.

A Nemzeti Sportnál így fest a 12. forduló válogatottja:


next match
Kisvárda Master Good
Ferencvárosi TC
Kisvárda, Várkerti Stadion
2026-03-22 19:15
Fizz Liga, 27. forduló
day
hour
minute
second
still to go before the start
Latest match
Újpest FC
2-1
1-1
Kisvárda Master Good
Budapest, Szusza Ferenc Stadion
2026-03-14 14:30
Fizz Liga, 26. forduló