Nyíregyháza Spartacus–Kisvárda edzőmeccs

2018-07-14 16:12:26

A bajnokság előtti utolsó edzőmeccsét a Szpari otthonában játszotta a Vidi elleni rajtra készülő Várda.

90. perc: Vári 18 méteres lövése szállt fölé – ezzel vége a mérkőzésnek.

89. perc: Egymást követő két vendégszöglet után is csak kevéssel kerülte el a labda a nyíregyházi kaput.

86. perc: Protics baloldali beadása után Gosztonyi fejelt 6 méterről kevéssel fölé.

85. perc: Sztaroszta beadása után a berobbanó Daru fejelt a jobb alsó sarokba, 2–1.

81. perc: Jánvári, Izing, Ilics és Sinder helyén Protics, Beriosz, Kovácsréti és Sassá állt be.

78. perc: Rezes révén egyenlített a Nyíregyháza, 21 méteres, ballábas lövése után került a labda a jobb alsó sarokba, 1–1.

75. perc: Gosztonyi játszotta Sinderhez a labdát, az ő jobboldali beadása kicsivel volt magas Ilicsnek.

73. perc: Karaszjuk helyén a sérülésből felépült Gosztonyi folytatja a játékot.

71. perc: Ilics egy védőn megpattanó 17 méteres lövését védte Jova.

70. perc: Melnik ugratta ki a leshatárról kilépő Sindert, aki egyedül vezette a labdát Jovára, aki bátor becsúszással mentett a csatár elöl.

66. perc: Misic és Lukjancsuk helyére Mitosevics és Melnik állt be.

58. perc: Jánvári fejelte ki látványos mozdulattal a labdát a kapu előteréből, majd Vári kezére pattant a labda, a játékvezető pedig büntetőt ítélt. Pekár a büntetőből a jobb alsó sarkot vette célba, de Felipe gyors vetődéssel védett, miként Pekár 5 méterről leadott ismétlését is.

57. perc: Előbb Lukjancsuk elöl mentettek becsúszva, majd Ilics beadása volt kicsit hosszú Lukjancsuknak.

48. perc: Vári Barna fejese most célba ért, Misic jobboldali szöglete után bólintott a kapuba, 0–1.

46. perc: Kezdetét vette a második félidő, egyetlen csere volt, nyíregyházi oldalon Bakos Szabolcs helyére Daru Bence állt be.

Vége az első 45 percnek, a nem túl nagy iramú játékrész nem hozott gólt.

44. perc: Sztaroszta lépett ki a bal oldalon, de Felipe hárított előle.

39. perc: Misic jobboldali szöglete után a berobbanó Vári 7 méterről kevéssel fejelt a jobb felső sarok fölé.

36. perc: Pekár 30 méteres szabadrúgása szállt fölé.

34. perc: Ilics szerezte meg a továbbfejelt labdát a tizenhatoson belül, majd éles szögből, 6 méterről ballal mellé lőtt.

30. perc: Szabadrúgás utáni Rezes-fejest védett Felipe.

26. perc: Misic passzolt Lukjancsuk elé, az ő beadását Nagy Tamás vágta ki a kapu előteréből.

21. perc: Szivárvány az égen, Sindert pedig másodjára kell ápolni.

20. perc: Misic lőtt 20 méterről mellé.

12. perc: Formás vendégakció végén Lucas 20 méteres lövését fejelte ki a kapu torkából Pejovics. A szöglet után is veszélyes helyzet a hazai kapunál, végül Jova hárított.

Az első percek eseménytelenül, mezőnyjátékkal teltek, majd a 10. percben Sinder lőtt kevéssel a bal alsó sarok mellé.

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS–KISVÁRDA MASTER GOOD 2–1 (0–0) – vége

NYÍREGYHÁZA: Jova – Nagy J., Nagy T., Pejovics, Farkas M. – Bakos Sz. (Daru), Kártik, Gulyás M. – Pekár, Rezes, Sztaroszta (Végső)

KISVÁRDA: Felipe – Parcvanija, Izing (Beriosz), Jánvári (Protics) – Lucas – Lukjancsuk (Melnik), Karaszjuk (Gosztonyi), Misic (Mitosevics), Vári B. – Sinder (Kovácsréti), Ilics (Sassá)

Gól: Vári B. (0–1) a 48., Rezes (1–1) a 78., Daru (2–1) a 85. percben