Nem sikerült pontot szerezni

2023-02-26 13:27:51

A Kisvárda Master Good II a Putnok otthonában vendégszerepelt –​ EDZŐI ÉRTÉKELÉSSEL.

NB III KELETI CSOPORT: 23. FORDULÓ

PUTNOK FCKISVÁRDA MASTER GOOD II 1–0 (1–0)

Putnok, Várady Béla Sportközpont. V.: Práth

PUTNOK: Pápai Buda P. (Fülöp K., 88.), Gellén, Sághy, Nemes M., Dobrovolszkij (Vajda C., 64.), Szabó Zs. (Nagy Zs., 54.), Komári (Juhos D., 64.), Galacs, Lőrincz A. (Sramkó, 64.), Arday. Edző: Szala Ákos

KISVÁRDA II: Esteban Stefan, Szőr, Rubus, Sikorszki – Ponomarenko (Osztrusko, 67.), Szirota (Jónás G., 83.) – Simon M. (Himics, a szünetben), Nagy M. K., Honcsar – Heles. Edző: Gerliczki Máté

Gólszerző: Dobrovolszkij (1–0) a 44. percben.

44. perc: Hazai labdaszerzés után Dobrovolszkijhoz került a játékszer, aki 17 méterről laposan a bal alsó sarokba lőtt, 1–0.

Gerliczki Máté: – Nagyon erős, dinamikus, jó csapattal találkoztunk. Az első játékrészben nehezen tudtuk kezelni az átmeneteiket, ezekből volt néhány helyzete az ellenfélnek. Nekünk is volt számtalan kontránk, amelyeknél sajnos rossz döntéseket hoztunk. A második félidőben kontrolláltuk a játékot, és jobban játszottunk ellenfelünknél, hihetetlen nagy helyzeteket hagytunk ki. Csak reménykedni tudok, hogy ezek a ziccerek a későbbiekben bemennek, és az ettől kevésbé jó játékerőt képviselő csapat ellen győzni fogunk.

YouTube-csatornánkon ÉLŐ-ben közvetítjük a mérkőzést.

Iratkozz fel YouTube-csatornánkra, hogy ne maradj le videóinkról.