Nem engedtek a tizenhétből

2021-10-11 10:52:02
VLA

Az újabb fölényes győzelemnek köszönhetően élre állt a tabellán a Várda LA U16-os lánycsapata.

A legutóbbi, mezőkövesdi mérkőzéshez hasonlóan ismét 17 gólt szerzett U16-os lánycsapatunk. A Nyírség NSC elleni, az első fordulóból elhalasztott találkozón az ellenfél is betalált egyszer, de ez nem különösebben ront az összképen. A Várda LA három mérkőzés után is százszázalékos a bajnokságban, és a fölényes győzelmeknek köszönhetően az élre állt.


LÁNY REGIONÁLIS U16 HNP KELETI CSOPORT, 1. FORDULÓ

Várda LA–Nyírség NSC 17–1 (8–0)

VLA: Miklovicz – Kőrösi K., Márta R., Nyalka, Gonda, Plesa T., Molnár L., Krisztián L., Farkas F. Csereként pályára lépett: Ignéczi Zs., Tari. Edző: Oláh Tibor

Gól: Farkas F. 6, Gonda 5, Molnár L. 5, Márta R.

Oláh Tibor: – Végre kezdik elhinni a lányok, ha hallgatnak ránk, akkor az eredményre vezet. Nagyon szép dolgaink voltak, többen is nagyon eredményesen játszottak, ismét volt fejesgólunk. Nagy örömünkre szolgál, hogy egészen formás akciókat vezettünk, és láthatóan élvezték a lányok a játékot.


A borítóképen: Molnár Lívia öt alkalommal is bevette az ellenfél kapuját

Illusztrációs fotó: Ombodi Tamás


next match
Nyíregyháza Spartacus FC
Kisvárda Master Good
Nyíregyháza, Városi Stadion
2026-08-15 17:30
OTP Bank Liga, 4. forduló
day
hour
minute
second
still to go before the start
Latest match
Kisvárda Master Good
2-4
1-2
Újpest FC
Kisvárda, Várkerti Stadion
2026-08-08 17:30
OTP Bank Liga, 3. forduló