Negyedszer a negyedik percben

2022-05-06 23:32:54

Aktuális és örökstatisztikák: Egy kell még a századik hazai pontunkhoz.

Ebben a bajnokságban már negyedszer szereztünk gólt a negyedik percben: Jasir Asani és Jasmin Mesanovic a Paks elleni két meccsen, Lazar Csirkovics a Fehérvár ellen, míg Claudiu Bumba csütörtökön (borítófotónkon a gól előtti pillanat), amikor az Újpest volt az ellenfél. A négy meccsből utóbbi kettőt megnyertük, a Paks elleni mindkétszer döntetlen lett.

Bumba ebben a bajnokságban a 11. gólját szerezte, összességében 18-szor volt eredményes kisvárdai játékosként. Immár az Újpest a számára legkedveltebb ellenfél, a lilák ellen már három gólt szerzett. Az NB I-ben eddig 14 különböző csapat ellen lépett pályára Bumba, ezek közül csak a Kaposvár és a Budafok kapujába nem talált be, tehát a jelenlegi mezőnyből már mindenkivel szemben eredményes volt.

A kanadai listán két játékosunk növelte két-két ponttal az összteljesítményt, hiszen mindkét gólszerzőnk (Bumba mellett ugye Jasir Asani) kiszolgálta a másikat, és adott egy gólpasszt is.

Összeségében a 48., hazai pályán pedig a 27. győzelmünket arattuk, 13. alkalommal nyertünk 2–1-re, amivel ez az eredmény utolérte az 1–0-s vereségeink számát. Hazai pályán még egy hiányzik a századik megszerzett pontunkig.

2021-2022: Várdai leg-, leg- leg-… (31 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Jasmin Mesanovic, Jaroslav Navrátil, Bohdan Melnik 30-30

Legtöbb játszott perc: Mesanovic 2562, Lazar Csirkovics 2538, Dombó Dávid 2500

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Mesanovic 29, Melnik 27, Csirkovics, Dombó 26-26

Legtöbb végig játszott meccs: Csirkovics, Dombó 26-26, Herdi Prenga 22

Legtöbbször lecserélve: Claudiu Bumba 17, Mesanovic, Navrátil, Jasir Asani 15-15

Legtöbbször becserélve: Driton Camaj 18, Zlicsics Lázár 16, Jasir Asani 13

Legtöbb meccs sorozatban aktuálisan: Asani 25, Melnik 22, Ionut-Andrei Peteleu 12

Leghosszabb játszott perc sorozat aktuálisan: Prenga 380, Dombó 191, Melnik 127

A házi góllövőlista: Bumba 11, Mesanovic 8, Navrátil, Asani 6-6, Camaj 4, Melnik 3, Matheus Leoni 2, Hej Viktor, Zlicsics, Csirkovics, Prenga, Anton Kravcsenko, Janisz Karabeljov 1-1. Öngól: Tamás Krisztián (Bp. Honvéd)

Gólpassz: Ötvös Bence, Mesanovic, Bumba 7-7, Camaj, Asani 5-5, Hej, Leoni 4-4, Zlicsics, Melnik 2-2, Szlobodan Szimovics, Nagy Mihály Krisztián, Csirkovics, Karabeljov 1-1

Kanadai lista (gól+gólpassz): Bumba 18 (11+7), Mesanovic 15 (8+7), Asani 11 (6+5), Camaj 9 (4+5), Ötvös 7 (0+7), Navrátil 6 (6+0), Leoni 6 (2+4), Melnik 5 (3+2), Hej 5 (1+4), Zlicsics 3 (1+2), Csirkovics 2 (1+1), Karabeljov 2 (1+1), Prenga 1 (1+0), Kravcsenko 1 (1+0), Szimovics 1 (0+1), Nagy M. K. 1 (0+1)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 226 perc (4-7. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 51 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 210 perc (27-29. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 66 perc

Sárga lap: Ötvös 7, Hej, Zlicsics, Leoni, Karabeljov, Mesanovic, Kravcsenko 6-6, Szimovics, Csirkovics 5-5, Navrátil, Camaj, Bumba, Prenga 4-4, Melnik, Peteleu, Nagy István masszőr 3-3, Asani, Dombó 2-2, Czérna Erik, Nagy M. K., Gosztonyi András, Artem Odincov, Oláh Gergő technikai vezető, Sandro Tomic kapusedző 1-1

Kiállítva: Ötvös, Hej, Melnik, Camaj, Leoni, Prenga, Kravcsenko 1-1

Abszolút rekordok az NB I-ben

Mérkőzések száma: 130

Összesített mérleg: 130 mérkőzés, 48 győzelem, 35 döntetlen, 47 vereség, 155–160-as gólkülönbség, 179 pont, 1,3769 pont/mérkőzés

Legtöbb meccs sorozatban: Bumba (2020-2021: 2-32. forduló) 31

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1800 (2018-2019: 14-33. forduló)

Legtöbb gól: Bumba 18

Legtöbb gólpassz: Bumba 17

A kanadai lista (gól+gólpassz) éllovasa: Bumba 35 (18+17)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 498 perc (a kapuban Dombó, 2020-2021: 26-31. forduló)

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (2018-2019: 1-5. forduló)

Legtöbb sárga lap: Lucas 27

Legtöbbször kiállítva: Pavlo Lukjancsuk, Cornel Ene, Hej 2-2

2024-03-30 14:30