Megvolt az emléktorna megnyitója
2021-08-21 07:33:21
VLA
Kezdődhetnek a mérkőzések.
A tornát dr. Seszták Miklós, kormánybiztos, Leleszi Tibor, Kisvárda polgármestere és Révész Attila, a Kisvárda Master Good sportigazgatója, a Várda Labdarúgó Akadémia igazgatója nyitotta meg. Fél tíztől a Várda LA-Munkács mérkőzéssel kezdetét vette a torna.
Latest match

0-1
0-1

Kisvárda, Várkerti Stadion
2026-05-16 17:15
Fizz Liga, 33. forduló