Megvan a huszadik idegenbeli siker!

2021-09-13 21:13:49

Aktuális és örökstatisztikák: Az első félidők alapján már pozitív a gólkülönbségünk.

Az 55. idegenbeli NB I-es mérkőzésünkön megszereztük a huszadik győzelmünket, ami eggyel több, mint amivel hazai pályán rendelkezünk. Az is igaz, otthonunktól távol öttel több meccset játszottunk eddig, mint pályaválasztóként. A húszból a vasárnapi volt a második, amit a Puskás Akadémia otthonában arattunk.

Ugyancsak az örökstatisztikát érintő változás, hogy immár Claudiu Bumba az egyedüli listavezető a kanadai rangsorban (gól+gólpassz). Román középpályásunk a kilencedik gólját szerezte csapatunk színeiben, ehhez 13 gólpassz társul, az ilyen módon meglévő 22 kanadai pontja pedig eggyel több, mint amivel korábbi csapattársa, Gheorghe Grozav sokáig az élen állt. Bumba kilenc góljától már csak az említett Grozav (12) és Horváth Zoltán (10) szerzett többet kisvárdai játékosként az élvonalban.

A 118 NB I-es gólunk közül a vasárnapi volt a hatvanadik, amely az első félidőben született. Így az első negyvenöt percek alapján pozitív lett az összesített gólkülönbségünk (60–59). Az élvonalban tizenharmadik alkalommal nyertünk 1–0-ra – éppen annyiszor ahányszor kikaptunk ugyanilyen módon. E két eredmény a leggyakoribb az eddigi meccseink során, őket csak eggyel lemaradva követi az 1–1 (12 alkalom).

2021-2022: Várdai leg-, leg- leg-… (6 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Dombó Dávid, Matheus Leoni, Bohdan Melnik, Jaroslav Navrátil, Claudiu Bumba, Jasmin Mesanovic, Lazar Csirkovics 6-6

Legtöbb játszott perc: Dombó, Leoni 579-579, Bumba 566

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Dombó, Leoni, Melnik, Navrátil, Bumba, Mesanovic 6-6

Legtöbb végig játszott meccs: Dombó, Leoni 6-6

Legtöbbször lecserélve: Navrátil 5, Mesanovic 4

Legtöbbször becserélve: Nagy Mihály Krisztián, Czérna Erik, Driton Camaj, Lucas, Zlicsics Lázár 3-3

Legtöbb meccs sorozatban aktuálisan: Leoni 19, Melnik 16, Dombó 15 (valamennyi az előző bajnokságból áthozott sorozat)

Leghosszabb játszott perc sorozat aktuálisan: Leoni 1436 (az előző bajnokságból áthozott sorozat), Dombó 579, Csirkovics 527

A házi góllövőlista: Mesanovic 3, Navrátil, Bumba 2-2, Leoni, Melnik, Hej Viktor 1-1

Gólpassz: Bumba 3, Ötvös Bence, Leoni 2-2, Hej, Zlicsics, Szlobodan Szimovics 1-1

Kanadai lista (gól+gólpassz): Bumba 5 (2+3), Mesanovic 3 (3+0), Leoni 3 (1+2), Navrátil 2 (2+0), Hej 2 (1+1), Ötvös 2 (0+2), Melnik 1 (1+0), Zlicsics 1 (0+1), Szimovics 1 (0+1)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 215 perc (4-6. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 215 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 111 perc (3-4. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 57 perc

Sárga lap: Anton Kravcsenko, Zlicsics, Bumba, Szimovics 2-2, Camaj, Melnik, Hej, Czérna, Mesanovic, Csirkovics, Ötvös 1-1

Kiállítva: Ötvös, Hej 1-1

Abszolút rekordok az NB I-ben

Mérkőzések száma: 105

Összesített mérleg: 105 mérkőzés, 39 győzelem, 24 döntetlen, 42 vereség, 118–132-es gólkülönbség, 141 pont, 1,3428 pont/mérkőzés

Legtöbb meccs sorozatban: Bumba (2020-2021: 2-32. forduló) 31

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1800 (2018-2019: 14-33. forduló)

Legtöbb gól: Gheorghe Grozav 12

Legtöbb gólpassz: Bumba 13

A kanadai lista (gól+gólpassz) éllovasa: Bumba 22 (9+13)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 498 perc (a kapuban Dombó, 2020-2021: 26-31. forduló)

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (2018-2019: 1-5. forduló)

Legtöbb sárga lap: Lucas 27

Legtöbbször kiállítva: Pavlo Lukjancsuk, Cornel Ene, Hej 2-2