Közel egy év után vezet nekünk

2020-03-13 15:42:47

Jubileumi mérkőzés előtt áll a szombati meccsünk dirigense.

A 250. NB I-es mérkőzését vezeti szombaton Vad István, aki negyedszer dirigál a Kisvárda Master Goodnak. A legutóbbi, harmadik találkozás jó régen volt, tavaly április 13-án, a Diósgyőr elleni hazai 1–1-es döntetlent hozó mérkőzésen fújta a sípot. Azt megelőzően a 2018-as őszi szezonban a Mol Vidi FC elleni hazai (2–2) és a Ferencváros elleni idegenbeli mérkőzésünkön (0–2) fújta a sípot.

A mérlegünk tehát vele két hazai döntetlen és egy idegenbeli vereség, 3–5-ös gólkülönbség. Tizenegyest egyet ítélt ellenünk (a fehérváriak javára), a piros lapot nem alkalmazta, a sárgát annál többször: 11-szer figyelmeztetett kisvárdai futballistát és háromszor a mindenkori ellenfelek soraiból.

Vad Istvánnak az oldalvonalaknál Tóth Vencel és Szert Balázs, az alapvonalaknál pedig Andó-Szabó Sándor és Lovas László asszisztál, míg a tartalékjátékvezető Horváth Zoltán lesz az Illovszky-stadionban esedékes Honvéd–Kisvárda mérkőzésen.

2024-03-30 14:30