Követhető az Erős-csapat példája

2018-10-27 16:03:01
Kisvárda FC

A megyei I. osztályban szereplő csapatunk hosszú idő után nyert újra – vasárnap hátha lesz, aki utánozza őt...

Csapatunk már 3–0-ra is vezetett a Tiszakanyár, a vége viszont izgalmasra sikeredett. Az első csapat keretéből „visszajátszók” közül Sergiu Negrut két gólt is szerzett.


Tiszántúli Takarék megyei I. osztály, 12. forduló

Kisvárda Master Good II–Tiszakanyár SE 3–2 (2–0)

Kisvárda, 200 néző, v.: Oláh G. Kisvárda II: Cserepko – Hej, Lukjancsuk, Országos, Elek Á., Szőr (Severnyov), Hmil, Rácz F., Gyüre T. (Bálint N.), Negrut, Parcvanija. Edző: Erős Gábor.

Gól: Negrut 2, Hmil, illetve Pukis, Csáki P.

Erős Gábor: – Hosszú idő után sikerült nyernünk, ez mindenképpen pozitívum. Úgy gondolom, az első félidőben megérdemelten jutottunk előnyhöz, ami lehetett volna nagyobb is, a szünet után visszaestünk, azt kell mondjam a Kanyár közel állt a döntetlenhez is.


next match
Budapest Honvéd
Kisvárda Master Good
Budapest, Bozsik Aréna
2025-05-18 19:00
Merkantil Bank Liga, 29. forduló
day
hour
minute
second
still to go before the start
Latest match
Kisvárda Master Good
1-1
0-0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Kisvárda, Várkerti Stadion
2025-05-11 17:00
Merkantil Bank Liga, 28. forduló