Kettővel nyertünk az első edzőmeccsen

2020-01-10 13:28:32

Az egyiptomi összecsapás fontosabb pillanatait szöveges on-line közvetítésünk segítségével mutatjuk meg.

Lejátszotta első egyiptomi, egyben első idei mérkőzését is csapatunk, a Kisvárda Master Good. A helyszín el-Gouna, az ellenfél az egyiptomi másodosztály egyik képviselője. A mérkőzésen nem léphet pályára Rubus Tamás, akinek a délelőtti meccsen fordult ki a bokája, de a hétfői összecsapáson talán már bevethető lesz.

KISVÁRDA MASTER GOOD–ALUMUNIUM SC 2–0 (0–0)

Kisvárda: Minca – Hej, Beriosz, Ene, Baranyai Á. – Karaszjuk, Bumba, Cukalasz – Grozav, Tischler, Obradovics

1. perc: A Kisvárda kezdte a játékot.

2. perc: Grozav 15 méteres lövését védte a kapus.

7. perc: Nagy szélben játszanak a csapatok, az első félidőben az egyiptomi csapat a „kezdeményezett”.

10. perc: Baranyai húzott el a bal oldalon, de kivezette a labdát az alapvonalon.

14. perc: baloldali bedobás után közeli fejest védett Minca, de a csúsztatást követően már lesen volt a helyzetbe kerülő játékos.

20. perc: Grozav jobboldali beadása után a felperdülő labdát Tischler fejelte a kapushoz, de már ő is lesről.

23. perc: Volt bátorsága az egyiptomi középpályásnak, jó 30 méterről vállalkozott lövésre, de a labda fölé-mellé szállt.

30. perc: A sportszerű mérkőzés első szigorúbb belépője Karaszjuk nevéhez fűződik.

32. perc: jobboldali beadás után Ene mentesére büntetőt reklamáltak az egyiptomiak, de szó sem volt kezezésről.

33. perc: Hej szabálytalansága után veszélyes helyről, alapvonal és a tizenhatos vonalától nem messze szabadrúgás az egyiptomiak javára, a lágy beívelést követő fejest biztosan védte Minca.

36. perc: Grozav indította a bal oldalon Baranyait, aki elöl az utolsó pillanatban adták haza a labdát.

38. perc: Mo Szalah kiköpött hasonmása sétalt el mellettünk, stábtag lehet az egyiptomi csapatban.

40. perc: jobbról, ballal végeztek el szabadrúgást, ami után Minca magabiztosan húzta le a labdát.

42. perc: az első lövést blokkolta Beriosz, a második fölé szállt.

44. perc: Obradovics forgatta be a védőjét a bal oldalon, majd 12 méterről leadott lövését védte a kapus.

45. perc: A meccs első szögletével ért véget az első félidő a kisvárdai kapunál, a balról beívelt labdát a másik oldalon kifújta a szél.

Az első félidei csapatból egyedül Teodorosz Beriosz maradt a pályán, a második félidei felállás így fest: Zöldesi – Himik, Beriosz, Szőr, Protics – Melnik, Lucas, Kovácsréti – Gosztonyi, Jelena, Sassá.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

48. perc: Jelena indult meg a bal oldalon nagy lendülettel, de a tizenhatoson belülre érve szerelték.

50. perc: Zöldesi tolta szögletre a labdát a jobb alsó sarokba tartó lövés után. A beívelést követően előbb Himik mentett fejjel, majd az oldalhálóba lőtték a labdát.

54. perc: Sassá szép szólója után kiugratta Jelenát, aki nagy helyzetből a kapusba lőtte a labdát. Kovácsréti szöglete után jöhetett az újabb, amelyből...

55. perc: ...megszereztük a vezetés, a rövid sarok felé mozduló Sassá fejelte a jobb alsó sarokba a labdát, 1–0.

65. perc: Mi támadgatunk, hiszen a szél immár bennünket támogat.

67. perc: Kovácsréti jobbról, ballal beívelt szabadrúgása után Szőr csak a cipője orrával érte el a labdát az ötösön, onnan a jobb alsó sarok mellé vágódott.

69. perc: Sérülés miatt állt a játék, az ápolás után Protics elnézést kért a szabálytalanságért.

71. perc: Melnik Jelenához passzolt, ő balról visszagurított, Kovácsréti pedig középről, 15 méterről ballal a jobb alsó sarokba lőtte a labdát, 2–0.

73. perc: Zöldesi egy támadáson belül két ziccert is hárított.

77. perc: Jelena helyére Gyüre állt be.

83. perc: Lucas baloldali beívelése után Kovácsréti szerezte meg a labdát a tizenhatoson belül, de talpalt, lefújták.

86. perc: Zöldesi nagy fotmában, Beriosz labdavesztése után két lövést is hárít.

90. perc: Vége a mérkőzésnek, nyertünk 2–0-ra.

2024-04-20 17:00