Kétgólos vereség

2021-11-28 11:23:45

A bajnokság első felének zárómérkőzésén Tállyán vendégszerepelt tartalékcsapatunk.

NB III KELETI CSOPORT: 19. FORDULÓ

TÁLLYA KSE–KISVÁRDA MASTER GOOD II 2–0 (1–0)

Tállya, Községi Sporttelep, 100 néző. V.: Práth

Tállya: Kosztyu – Nyitrai, Tóth Sz. (Rubish, 92.), Bihari, Varga K. Minczér, Baranyi – Motkó, Kulcsár H., Ondó (Demkó, 72.) Kovács N. (Bucsák, 90.) Edző: Lasztóczi Péter

Kisvárda II: Németh M. – Czene, Králik, Vass O., Hej – Bíró R. (Heles, 78.), Avetiszjan – Honcsar (Szentes D., 61.), Nagy M. K., Czérna (Bokor M., 78.) – Himics (Kirjuhin, 66.). Edző: Kocsis János

Gólszerző: Ondó (1–0) a 37., Kovács N. (2–0) a 76. percben

37. perc: Baranyi indította a jobb oldalon Kulcsárt, az ő beadása után Németh Márk lábbal avatkozott játékba, a labda Ondó elé került, aki hat méterről ballal a léc alá emelte, 1–0.

76. perc: Kulcsár jobboldali beadása után Kovács Norbert kissé balról, hat méterről fejelt a kapu jobb oldalába, 2–0.

Kocsis János: – Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen a körülményekhez képest próbáltuk földön tartani a labdát. A mérkőzés első periódusában nekünk voltak lehetőségeink, de sajnos rossz döntéseket hoztunk és hatalmas egyéni hibákat követtünk el. Ellenfelünk szervezetten védekezett és az első lehetőségét sikerült gólra váltania. A második játékrészben is domináltunk, próbáltuk uralni a játékot, de ahogy ilyenkor lenni szokott, semmi sem sikerült.

YouTube-csatornánkon ÉLŐ-ben közvetítettük a mérkőzést.

Iratkozz fel YouTube-csatornánkra, hogy nem maradj le videóinkról.

2024-03-30 14:30