A Vasas II volt tartalékcsapatunk vendége – EDZŐI ÉRTÉKELÉSSEL

NB III KELETI CSOPORT: 28. FORDULÓ

KISVÁRDA MASTER GOOD II–VASAS FC II 3–1 (0–0)

Kisvárda, Várkerti Sporttelep. V.: Urbán E.

KISVÁRDA II: Esteban – Stefan (Szirota, a szünetben), Králik P., Rubus, Sikorszki – Szőr, Honcsar – Himics (Simon M., 77.), Osztrusko, Heles (Ésik Á., 68.) – Nagy M. K. (Bíró R., 86.). Edző: Gerliczki Máté

VASAS II: Bánfalvi – Hosszú (Forgó, 12.), Kleisz, Herrich – Huszár K., Rab B. (Urbantsok, 89.), Farkas B., Varga D. (Girsik, 89.) – Farkas J. (Molnár Cs., 65.), Riesz, Pócs (Mamusits, a szünetben). Edző: Harmati Tamás

Gólszerző: Nagy M. K. (1–0) a 64., Reisz (1–1) a 67., Sikorszki (2–1) a 82., Simon M. (3–1) a 94. percben.

64. perc: Osztrusko játszotta középről balra a labdát Nagy Mihály Krisztiánhoz, aki a tizenhatos oldalvonalánál húzogatott, majd jobbal elegánsan a kapu bal oldalába tekerte, 1–0.

67. perc:
Farkas Bence hátulról előrevágott labdájával Riesz ugrott ki, rávezette Estebanra, majd 13 méterről jobbal a jobb alsó sarokba lőtte, 1–1.

82. perc: Nagy Mihály Krisztián játszotta a labdát a vendégtérfél közepén az akciót kísérő Sikorszkihoz, aki 28 méterről, kissé balról, ballal lövésre vállalkozott, és ballábas kísérlete után a labda a kapus keze mellett a jobb alsó sarokban kötött ki,, 2–1.

94. perc: Sikorszki dobta be a labdát balról, a felezővonaltól, Ésik Ákos megcsúsztatta azt, Simon Mátyás pedig védőjét lefutva kiléphetett vele, és 13 méterről ballal, a kivetődő kapus mellett a bal alsó sarokba lőtte, 3–1.

Gerliczki Máté: – Sajnos, most egyáltalán nem játszottunk jól és nem ehhez vagyunk hozzászokva. Nagyon sok hibával hoztuk le ezt a mérkőzést, de mivel a hátsó régióban vagyunk, ezért feszültebb mindenki és nem is lehet mindig sziporkázni. Többször nagyon játszottunk, és nem nyertünk, ezúttal győztünk, és ez nem szorul magyarázatra.

YouTube-csatornánkon ÉLŐ-ben közvetítjük a mérkőzést.

Iratkozz fel YouTube-csatornánkra, hogy ne maradj le videóinkról.

2024-04-20 17:00