Kérhetjük a következőt!

2022-09-17 14:16:54

Az NB III-as BVSC otthonában magabiztos győzelemmel jutottunk tovább a Mol Magyar Kupában.

MOL MAGYAR KUPA: 3. FORDULÓ

BVSC-ZUGLÓKISVÁRDA MASTER GOOD 0–2 (0–2)

Budapest, BVSC-Zugló Stadion, 200 néző, v.: Rúsz (Márkus T., Berényi Á.)

BVSC: Szemerédi – Májer G., Balogh M., Benkő-Bíró, Nagy J. (Fisli, 65.) – Tamási Zs., Szilágyi M. – Szalánszki, Tóth L. (Reizinger, 80.), Kelemen P. – Horváth R. (Tóth K., a szünetben). Edző: Urbán Flórián

KISVÁRDA: Odincov – Hej, Kravcsenko, Széles, Leoni – Melnik (Bíró R., 87.), Őtvös (Szőr, 77.) – Asani (Czérna, 52.), Lucas, Vida K. (Navrátil, 77.) – Ilievszki. Vezetőedző: Török László

Gólszerző: Lucas (0–1) a 26., Vida K. (0–2) a 29. percben

1. perc Csapatunk kezdte a játékot.

2. perc: Leoni baloldali beadása után húzta le a labdát Szemerédi.

3. perc: Szabadrúgáshoz jutottunk a kaputól 25 méterre, Asani ballábas lövése kevéssel ment el a jobb alsó sarok mellett.

12. perc: Hej jobboldali beadása után Benkő-Bíró vágta ki a labdát szögletre.

16. perc: Vida Kristopher baloldali beadása után húzta le a labdát Szemerédi.

21. perc: Asani jobbról középre ívelt szabadrúgása után Kravcsenko kanalazta középre a labdát, amit Ötvös fejelt tovább, de a védők kivágták.

23. perc: Leoni baloldali beadása után középen Asani és Ilievszki játszott össze, ám végül oda lett a helyzet.

24. perc: Asani húzott balról lefelé, középen még Lucast is „leszerelte", majd 22 méterről leadott lövését Balogh Miklós blokkolta.

25. perc: Szalánszki futott el a jobb oldalon, beadása után Odincov bátor kivetődéssel tisztázott.

26. perc: Ilievszki játszotta vissza sarokkal a labdát Lucashoz, aki 14 méterről jobbal a kapu bal oldalába lőtte, 0–1.

29. perc: Asani előreívelése után Vida Kristopher mellre vette a labdát, közben kapura fordult, és mielőtt leesett volna a labda, öt méterről ballal lőtt a kapu közepébe, 0–2.

35. perc: Ötvös 27 méteres szabadrúgásból kevéssel lőtt a bal felső sarok mellé.

37. perc: Vida Kristopher húzott el szép csel után a bal oldalon, beadása után szögletre mentettek.

39. perc: Szalánszkl gurított középre jobbról, az alapvonalról, de Kravcsenko lefülelte a labdát.

44. perc: Leoni-Lucas-Leoni összjáték után balhátvédünk került ziccerbe, de hétméteres lövését Szemerédi lábbal védte, Vida ismétlését pedig blokkolták.

45. perc: Hosszabbítás nélkül ért véget az első félidő, amely után 2–0-ra vezetünk.

46. perc: Kezdetét vette második félidő, csere csak a BVSC oldalán volt.

50. perc: Asani kapott rúgást a bokájára, az egészségügyi stáb jelzi a kispad felé, hogy cserére lesz szükség.

52. perc: Czérna jön a helyére.

58. perc: Czérna gurított középre jobbról, az alapvonalról, Vida pedig tíz méterről a bal alsó sarok mellé lőtt.

68. perc: Odincov védte magabiztosan a kapu közepébe tartó lövést.

69. perc: Szemre is tetszetős Széles-Vida-Lucas-Hej akció végén jobbhátvédünk elöl a tizenhatoson belül becsúszva tisztáztak.

71. perc: Melnik löbbölte a labdát a védelem mögé, Ilievszki elöl Szemerédi kivetődve mentett.

74. perc: Szalánszki húzott jobbról befelé, a tizenhatos vonalán alányúlt a labdának, ami Odincov birtokába került, miután elegáns mozdulattal lehúzta azt.

77. perc: Kettős csere után Szőr és Navrátil a pályán.

78. perc: Ilievszki közeli lövése vágódott a védőkről szögletre.

79. perc: Czérna balról középre gurított, Ilievszki pedig kicselezte magát a helyzetből.

85. perc: Lucas indult meg labdaszerzése után, jobbra Navrátilhoz játszott, az ő beadása után Ilievszki elöl a lapus és a védők közösen mentettek.

87. perc: Bíró Roland is a pályán Melnik helyén.

90. perc: Két perc a hosszabbítás.

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek, bejutottunk a legjobb 32 közé. Sorsolás hétfőn este.