Két győzelem, két döntetlen, egy vereség

2021-07-24 06:05:25
VLA

Véget értek a szombati utánpótlás edzőmeccsek.

Beindultak az utánpótlás-edzőmeccsek is, szombaton a Várda LA öt korosztálya is pályára lép(ett).

Elsőként U12-es csapatunk végzett, amely az egy évvel idősebb, tehát U13-as szatmárnémetiektől szenvedett 3–2-es vereséget a Bessenyei György Gimnázium pályáján. A Várkertben az U19-es csapat játszott, először Gerliczki Máté edző vezetésével. A Nyíregyháza Spartacus elleni megyei rangadón az utolsó tíz percre három gól is jutott, így alakult 1–1-ről 3–1-re az eredmény, a vége pedig 3–2 lett. Az U13-as csapatunk ugyancsak idősebekkel mérkőzött, döntetlen lett a vége.

Diósgyőrben játszott U15-ös és U14-es csapatunk: a nagyobbak fölényesen nyertek, a kicsiknél bemutatkozó edző, Oláh Levente csaknem győzelemmel debütált, de az utolsó percben egyenlíteni tudtak a hazaiak.

Cikkünk folyamatosan fejlődik csapataink eredményeivel, gólszerzőivel.