Kapusbravúrokra győztes gól

2021-11-22 11:43:15

Szemben az NB I-esekkel, tartalékcsapatunk számára szerencsét hozott a hosszabbítás a hétvégén – ÖSSZEFOGLALÓ.

Míg NB I-es csapatunk számára elúszott két pont a gyirmóti mérkőzés hosszabbításában, addig NB III-asaink a ráadásban csikarták ki a győzelmet az Újpest FC II elleni kiélezett mérkőzésen. Előtte kapusunk, Németh Márk bravúrjaira is szükség volt ahhoz, hogy gólnélküli állásból kezdődjön a ráadás. Ez volt tartalékcsapatunk idei utolsó hazai bajnoki mérkőzése, a Kisvárda Master Good II 2021-ben még kétszer lép pályára, vasárnap Tállyán, december 5-én pedig – a tavaszról előrehozott összecsapáson – Sényőn.

NB III KELETI CSOPORT: 18. FORDULÓ

Eredmények: Kisvárda Master Good II–Újpest FC II 1–0, Aqua-Generál Hajdúszoboszló–Békéscsaba 1912 Előre II 4–0, Termálfürdő FC Tiszaújváros–Tiszafüredi VSE 3–0, Eger SE–DVSC II 2–3, BKV Előre–Tállya KSE 1–0, Debreceni EAC–Sényő-Carnifex FC 3–0, Jászberényi FC–Salgótarjáni BTC 0–0, Putnok FC–Diósgyőri VTK II 4–2, Hidasnémeti VSC–Törökszentmiklósi FC-Veteriner 0–1, Kolorcity Kazincbarcika SC–Füzesgyarmati SK 2–0

Az élcsoport állása: 1. Kazincbarcika 49 pont, 2. BKV Előre 43, 3. DEAC 39, 4. Kisvárda Master Good II 36, 5. Hajdúszoboszló 34, 6. Tiszaújváros 33, 7. Putnok 28 (8 győzelem, 27–23-as gólkülönbség), 8. Sényő 28 (8, 31–28)

A borítófotón: Sztaroszta Dávid gólja győzelmet ért tartalékcsapatunk számára

Fotó: Ombodi Tamás

A Kisvárda Master Good II–Újpest FC II mérkőzés (1–0) összefoglalója itt megtekinthető: