Jókor, jó helyen

2021-09-18 18:58:39

A kisvárdai színekben tétmeccsen szerzett első góljával juttatta vezetéshez csapatunkat.

A Debreceni EAC elleni Mol Magyar Kupa-mérkőzésen (2–0) Zlicsics Lázár volt az ellenfél kapuját legtöbbször veszélyeztető játékosunk. A 24 éves középpályás az első félidőben védekező szerepkörből is helyzetbe került, majd amikor szünet után feljebb lépett, az ő fejesével szereztük meg a vezetést, ami után könnyebb volt kiharcolni a továbbjutást.

„Elégedett vagyok, és büszke is, hogy végre megszereztem első gólomat kisvárdai színekben – mondta a lefújást követően Zlicsics Lázár. – Remélem, nem marad el a folytatás sem. Az első félidőben is szerezhettem volna gólt, a tizenhatosról lőttem kapura, de a debreceniek kapusa jól helyezkedett, és sikerült kiütnie a labdát. A szünet után vezetett akciónknál pedig Lucas nagyon szépen adott középre jobbról, az első vonalban érkeztem, és sikerült a kapuba fejelnem a labdát. A gólom mellett az is nagyon fontos volt a számomra, hogy kilencven percet tudjak játszani, ezáltal is javuljon a kondícióm a következő meccsekre.”

2024-03-30 14:30