A Kisvárda Master Good II Sajóbábonyban aratott nagyszerű győzelmet.

NB III KELETI CSOPORT: 26. FORDULÓ

SAJÓBÁBONYI VSE–KISVÁRDA MASTER GOOD II 0–2 (0–1)

Sajóbábony, Borostyán Mihály sportközpont, zárt kapuk mögött. V.: Bodzay.

Sajóbábony: Egyed – Tóth I. (Borai, 72.), Nagy P., Turcsik, Varga K. – Mezőssy, Titkó (Bartók, a szünetben), Lakatos R. (Molnár M., 72.), Balogh A., Lukács Zs. – Laurinyecz (Sebők B., 55.). Edző: Vígh Ferenc

Kisvárda II: Odincov – Szavcsenko, Kramár, Vass O., Sikorszki – Szőr, Czérna (Kirjuhin, 67.) – Szentes D. (Honcsar, 84.), Mihalik, Gyüre (Bíró R., 90.) – Himics. Edző: Kocsis János

Gólszerző: Himics (7. és 87.)

Kocsis János: – Az előzetesen megbeszélteket betartva, a körülményekhez alkalmazkodva és a taktikát maradéktalanul betartva játszottunk az első félidőben. A második félidő elején a hazaiak mindent egy lapra feltéve támadtak, de igazi helyzetek nélkül, mi pedig magabiztosan védekeztünk. Megvolt a sansz a tizenegyessel, hogy hamarabb lezárjuk a mérkőzést, mint ahogy az sikerült is a végén.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a játékot a hazai együttes kezdte.

►2. perc: Himics passzolt Mihalik elé, aki 14 méterről a kapu mellé lőtt.

7. perc: GÓÓÓL! Himics kapott remek labdát a jobb oldalon, lerázta védőjét, majd 15 méterről laposan a hosszúba gurított. 0–1.

►17. perc: Himics ismételten jobb oldalról indulva csapta be a védőt, most azonban 16 méterről a kapu mellé lőtt.

►26. perc: Turcsik rúgott kapura 23 méterről egy szabadrúgást, a próbálkozás Odincov kezeiben landolt.

►35. perc: A hazaiak egyik védője röviden gurított haza, a labdára Himics csapott le, bele is tudott érni, azonban a játékszer a kapusról ment ki.

►45. perc: Lukács Zsombor lőtt kapura kapásból 22 méterről, Odincov azonban bravúros mozdulattal hárított.

45. perc: A játékvezető nem hosszabbított, lefújta az első játékrészt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, amelyet mi kezdtünk.

46. perc: A szünetben változtatott a hazai csapat. Titkó helyett Bartók folytatja.

►47. perc: Lukács ívelt be egy szabadrúgást 20 méterre a kapunktól, melyre Lakatos érkezett nagyon jó ütemben, de végül 7 méterről a kapu fölé fejelt.

53. perc: Balogh Alex kapott sárgát reklamálásért.

55. perc: Cserélnek a hazaiak: Laurinyecz helyett Sebők állt be.

►57. perc: A hazaiak végeztek el szabadrúgást 30 méterről, a beívelt labdára a hosszún Nagy Péter érkezett és erőből lőtt a kapu mellé.

67. perc: Változtat csapatunk is. Czérna helyén Kirjuhin folytatja a játékot

►69. perc: Szőr indította mélységből Himicset kitűnő ütemben, Nagy Péter a büntetőterületen belül szabálytalankodott vele szemben, a játékvezető a szabálytalanságért sárga lapot és büntetőt adott. A tizenegyest azonban Szőr a kapusba lőtte, így az eredmény nem változott.

72. perc: Kettős csere a hazaiaknál:Tóth István helyére Borai, Lakatos Róbert helyére Molnár Martin állt be.

74. perc: Odincov kapott sárgát időhúzásért.

75. perc: Bartók is besárgult, miután felvágta Gyürét.

►76. perc: Gyüre próbálkozott átlövéssel 25 méterről, a lövés a kapus kezeibe érkezett.

84. perc: Cserél csapatunk. Szentes helyett Honcsar lép pályára.

85. perc: A hazaiak kapusa kapott sárgát reklamálásért.

87. perc: GÓÓÓL! Mihalik lőtt 20 méterről kapura külsővel, a kapus hárítani tudott, de a kipattanó Honcsar elé pattant, aki kitűnő érzékkel a második hullámban érkező Himics elé passzolt, aki 10 méterről nem hibázott. 0–2.

►90. perc: Gyüre helyett Bíró Roland lépett a pályára.

►90+1. perc: A mérkőzés végén a játékvezető 3 percet hosszabbít.

90+4. perc: Vége a találkozónak.

2024-04-20 17:00