Háromból két nagy védés

2019-11-22 13:39:41

Díjazták a Pakson bemutatott kapusteljesítményeket – VIDEÓ

A 12. forduló három legnagyobb védése közül kettőt a Paksi FC–Kisvárda Master Good mérkőzésen (1–1) mutattak be a kapusok. A Magyar Labdarúgó-szövetség YouTube-csatornáján rendszeresített listán kapusunk, Felipe szerezte meg a harmadik helyet azzal a védésével, amit a meccs 47. percében mutatott be Könyves Norbert lövése után. A második helyen pedig a paksi Rácz Gergő védett, amikor a 87. percben kivédte Rados Protics bal felső sarokba tartó szabadrúgását. A bravúrt követő szögletből szerezte meg csapatunk Lucas révén a vezetést.

A magunk részéről az összetett versenyt, olyan módon, hogy a dobogón végzett gólokért és a legnagyobb védésekért 5-3-1 pontot adunk. Az összetett verseny éllovasa és a kisvárdai helyezettek az alábbiak.

Gólok: 1. Berecz Zsombor (Mezőkövesd) 10, 3. (másodmagával) Gheorghe Grozav (Kisvárda Master Good) 6, 5. (hetedmagával) Lucas 5, 20. (hetedmagával) Tischler Patrik (Kisvárda Master Good) 1

Védések: 1. Nagy Sándor (DVSC) és Szappanos Péter (Mezőkövesd) 14-14, 5. (másodmagával) Felipe 10