Győzött mindkét csapatunk

U15-ös és U14-es korosztályunk is a Vasas gárdáját fogadta. EDZŐI NYILATKOZATOKKAL
MLSZ ORSZÁGOS U15 KIEMELT, 21. FORDULÓ
Várda LA–Vasas Kubala Akadémia 1–0 (1–0)
VLA: B. Herc – Volvacs, Osztroha M. (Harsányi L., 65.), Fidler (Kedves, 56.), Budaházi Zs., Fodor Á., Gombkötő, Hodovanec, Nagy M. (Oláh K., 65.), Szencsenkov, Birov (Kiss R., a szünetben). Edző: Törtei Tamás
Gól: Osztroha M. (33.).
Törtei Tamás: – Gratulálok a srácoknak, igazi csapatmunka volt. Fantasztikus körülmények között játszhattunk Köszönjük a lehetőséget!
MLSZ ORSZÁGOS U14 KIEMELT, 27. FORDULÓ
Várda LA–Vasas Kubala Akadémia 2–1 (1–0)
VLA: Székely K. – Licz (Hadházi L., 46.), Dovhanics (Tkacs, 59.), Gyarmati Á., Szitnik, Dovbak, Kovbaszjuk, Jurik, Peti (Helmeczi N., 46.), Deniszov, Dzsatalov (Száraz A., 72.). Edző: Katona György
Gól: Dovbak (38.), Peti (45.), illetve Boda P. (44.).
Katona György: – Hosszú és elég viszontagságos szezonon vagyunk túl, amiben voltak ugyan hullámhegyek, de elég sok hullámvölgy is. Volt tornagyőzelem, nagy különbségű bajnoki vereség, de amire mindenképpen büszkék lehetünk, az az elmúlt egy hónap teljesítménye, mert ekkor már igazi nagypályás futballról beszélhettünk. A mérkőzésről annyit, hogy gyengén kezdtünk, az első tizenöt-húsz percet átvészeltük, utána viszonylag jól használtuk ki az adódó lehetőségeinket. A második játékrészben nem fogott meg minket a kapott gól, és azonnal tudtunk válaszolni, ezzel a góllal megnyertük a mérkőzést. Büszkék vagyunk minden játékosunkra, aki pályára lépett ezen a mérkőzésen, bízunk benne, hogy elhiszik, amit egész évben beszélünk nekik, hogy bátorsággal és akarattal nagyon sokáig el lehet jutni ebben a sportágban.

