Győzött az U15, kikapott az U14 és az U12

Utánpótlás csapataink mai mérkőzései ÉLŐ eredménykövetéssel

MLSZ ORSZÁGOS U15, 8. FORDULÓ

Pécsi MFC–Várda LA 2–6 (2–3)

VLA: Márton Á. (Ruszin, 75.) – Tenkacs (Veress M., 60.), Rózsa (Krisztián, 69.), Dócs B. (Kiricsenko, 69.), Racskó, Kovács K., Kozik, Tercza, Scsadej (Kőrizs, 69.), Ésik Á. (Gégény, 69.), Kereszti. Edző: Deák Béla

Gól: Gáspár M. (20. és 40.) illetve Kereszti (8. és 57.), Dócs B. (19.), Ésik Á. (37.), Kovács K. (65.), Kiricsenko (80.)

Deák Béla: – Nagyon jó játékkal, szépségdíjas gólokat szerezve ilyen arányban is megérdemelten nyertük meg, a számunkra nagyon fontos mérkőzést. Dolgozunk tovább és koncentrálunk a következő feladatra. Nagy gratuláció a csapatnak!

MLSZ ORSZÁGOS U14, 8. FORDULÓ

Pécsi MFC–Várda LA 2–1 (0–1)

VLA: Tóth M. – Perpék, Németh V., Osztrovka, Kun Á., Milik (Pente, 58.), Barati (Koval, 58.), Kozma Zs., Badari, Chrabák, Molnár M. (Szabó M., 58.). Edző: Márton István

Gól: Pál (47.), Jarmeczky (53.) illetve Milik (27.)

Márton István: – 1-0-ás vezetésünknél volt rá lehetőségünk, hogy lezárjuk a meccset, de sajnos nem éltünk vele. Majd újra egyéni hibából kaptunk gólt. A második kapott gól után nyomasztó mezőnyfölényt alakítottunk ki, mindent megtettünk az egyenlítés érdekében, de nem sikerült begyötörni az egyenlítő találatot!

MLSZ KIEMELT U12 ÉSZAK-KELET, 7. FORDULÓ

Várda LA–Eger SE 0–2 (0–1)

VLA: Nagy Z. – Oláh K., Fodor Á., Kedves, Osztroha, Gombkötő S., Kis R., Borimszkij, Nagy M. Csereként pályára léptek: Jakab B., Nagy Á. (kapusok), Kristin, Torma N., Gerzsenyi, Szarvas M., Dzsatalov, Spanyol, Szürös. Edző: Törtei Tamás

Gól: Sebestyén (21.), Országh (50.)

Törtei Tamás: – Az eredmény ugye 2-0 lett a vendégek javára, én ezt annak tudom be, hogy rengeteg eladott labdánk volt mind a védekező, mind a támadó harmadban, a középső harmadról nem is beszélve. Ezt mondtam a gyerekeknek, hogy a passzok minőségén, passzhatékonyságon javítani kell, ezen dolgozunk, mert most meg is mutatkozott. Ez megpecsételte erre a mérkőzésre a sorsunkat. De volt rengeteg szép dolog is: voltak szép támadásvezetések, szép összjátékok, volt két gyönyörű kapufánk. Ez egy ilyen nap volt, eredményben sajnos most nem kedvezett.