Győzelemmel tér haza a Kisvárda II

2020-10-10 11:34:16

NB III-as csapatunk rendhagyó módon - a válogatott vasárnapi mérkőzése miatt - szombaton lép pályára a nógrádi megyeszékhelyen - ÉLŐ SZÖVEGES TUDÓSÍTÁS

NB III KELETI CSOPORT: 13. FORDULÓ

SALGÓTARJÁNI BTC–KISVÁRDA MASTER GOOD II 0–1 (0–0)

Salgótarján, Szojka Ferenc Stadion, 500 néző. V.: Bodzay

Salgótarján: Puporka D. – Simó, Nemes Á., Szeles P., Szabó T. – Hegedűs M., Sárközi, Bata – Boros A., Gazdag B., Tarlósi M. (Bocsi, 76.). Edző: Rubint Richárd

Kisvárda II: Odincov – Atamasz, Avetiszjan, Vass O., Lakatos Cs. (Szentes D., 69.) – Szőr, Mihalik – Himics, Kovácsréti (Bíró R., 89.), Sikorszki – Jelena. Edző: Szabó Balázs.

Gólszerző: Gazdag B. (öngól, 87.)

Rubint Richárd: – Nagyon sajnálom, mert nem érdemeltük meg a vereséget. Tudtuk, mit akarunk játszani, jól zárt a védekezésünk. Sajnos a végén kaptunk egy ilyen balszerencsés gólt. Sajnálom, mert a srácok mentek, küzdöttek. Inkább az a szörnyű, hogy az első félidőben nem kaptunk meg két tizenegyest. Együtt kell kimásznunk a gödörből és jövő héten egy bravúrgyőzelmet kell aratnunk.

Szabó Balázs: – Nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Nagyon mélyen védekezett a Salgótarján, három védővonalat alkottak, ezeket nehéz volt átjátszani, nagyon fegyelmezettek voltak. Viszont sokkal többet birtokoltuk a labdát, sokkal több helyzetet tudtunk kialakítani. Ezekből a helyzetekből sajnos nem sikerült gólt elérnünk, viszont egy pontrúgás révén egy kis szerencsével sikerült megszereznünk a győztes találatot. Úgy gondolom, megérdemelten nyertünk.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

Megérkezett csapatunk a mérkőzés helyszínére, a Szojka Ferenc Stadionba.

Az utolsó instrukciók Kocsis János, szekcióvezetőtől.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, mi kezdtük a játékot.

►6. perc: Atamasz húzta meg a jobb oldalon, majd ívelt középre, azonban a kapus jó ütemben lépett ki és lehúzta a beadást.

11. perc: Egy röviden kifejelt labdát Hegedűs lőtt egyből kapura 16 méterről, a lövés azonban elkerülte a kaput.

15.perc: A vendégek közül Gazdag végzett el egy szögletet, amelyet Szabó Tibor a kapu előtt megcsúsztatott, Odincov jó reflexszel belekapott a fejesbe és a kapufára tolta a labdát.

19. perc: Szabó Tibor lőtt távolról, a kísérlet elkerülte a kaput.

28. perc: A 16-os oldaláról végezhettünk el szabadrúgást. Atamasz megpróbálta meglepni a kapust és a rövidbe betekerni a labdát, de csak az oldalhálót találta el.

37. perc: Kovácsréti tologatta az oldalvonal irányából befelé a labdát, majd lőtt 20 méterről, de lövése a kapu mellett hagyta el a játékteret.

38. perc: Bata lőtt kapura egy szabadrúgást 30 méterről, a kísérlet lecsúszott és messze elkerülte a kaput.

39. perc: Kovácsréti passzolt remek ütemben Atamasznak, aki az alapvonalról beadta a labdát, Jelena jó ütemben érkezett középen és 5 méterről a kapuval szemben fejelt fölé.

45perc: Nincs hosszabbítás. Szünet.

46. perc: Elkezdődött a második félidő! Ezt a játékrészt a hazaiak kezdték, változtatás egyik oldalon sem történt!

46. perc: Bata ívelt középre egy szabadrúgást, amit Tarlósi Milán fejelt fölé.

50. perc: Sárga lapos figyelmeztetésben részesült Szabó Tibor, miután rossz ütemben próbálta szerelni Lakatost.

55. perc: Bata végzett el egy szögletet, amire Simó jól érkezett, de 10 méterről a kapu mellé lőtt.

58. perc: Jelena kapott sárgát reklamálásért.

64. perc: Jelena a 16-oson belül 3 védővel a nyakán forgolódott, majd lőtt fölé az 5-ös sarkáról.

65. perc: Szőr jól vette észre a beinduló Himicset, és ívelte neki a labdát a 16 oson belülre, de a hazaiak kapusa levette a fejéről a próbálkozást.

66. perc: Szőr életerős 25 méteres lövését védte a kapus.

69. perc: Cserélünk: Lakatos Csaba helyett Szentes Dávid folytatja a játékot.

72. perc: Bata ívelt be egy szabadrúgást, melyet Sárközi csúsztatott a kapu mellé.

73. perc: Jelena kapott egy remek kiugratást, de ziccerben 10 méterről a kapusba lőtte a labdát.

76. perc: Végrehajtja első cseréjét a hazai együttes. Tarlósi Milán helyére Bocsi érkezett.

77. perc: Elkésett belépője után Kovácsréti kapott sárgát.

80. perc: Igazi tűzijátékot rendezett a hazai csapat a kapunk előtt! Előbb Gazdag közeli próbálkozását Odincov védte bravúrral, az ismétlést ismét ő lőtte Abov hátába, az újabb kipattanót Hegedűs lőtte kapu fölé 16 méterről.

83. perc: Sárgát kapott a hazaiak Bata Szőr buktatásáért.

84. perc: GÓÓÓL! Kovácsréti távolról beívelt szabadrúgása Gazdag fején megpattanva a kapuban landolt. Öngól, 0–1.

87. perc: Gazdag kapott sárgát, mert felrúgta Szőrt hátulról.

89. perc: Cseréltünk! Bíró Roland jött be Kovácsréti helyett.

90. perc: Atamasz egy jobb oldali szabadrúgásból próbálta meglepni a kapust 23 méterről, majdnem sikerült is neki, de Puporka még elérte a labdát a kapufánál.

90+1. perc: Véget ért a mérkőzés!