Győzelem az MTK vendégeként

2019-04-20 15:01:44

Kövesse nyomon online közvetítésünket a szombaton 17 órakor kezdődő mérkőzésről.

MTK Budapest–Kisvárda Master Good 0–1 (0–1)

MTK: Horváth L. – Katona M., Pintér Á., Gengeliczki, Szelin – Vogyicska, Vass Á. (Vass P., a szünetben) – Schön, Bognár I. (U. Diallo, 68.), Gera D. – Lencse (Kanta J., a szünetben)

Kisvárda: Felipe – Melnik, Beriosz, Kravcsenko, Lukjancsuk – Karaszjuk (Vári B., 86.), Lucas – Gosztonyi (Hugo Seco, 66.), Cukalasz, Grozav – Horváth Z. (Negrut, 70.)

1. perc: Megkezdődött a mérkőzés.

6. perc: Horváth Zoltán fejelte tovább a labdát, de a játékvezető szabálytalanságot látott.

7. perc: Gosztonyi futott el a jobb oldalon, beadása után tisztáztak a védők.

8. perc: Grozav jobboldali, veszélyes szabadrúgása után a másik 13-as, Gengeliczki vágta ki a labdát.

10. perc: Szép passzolgatás után Schön jobbról középre lőtt labdáját vágta ki Lucas.

14. perc: Schön gyorsított rá a kisvárdai védelemre, Beriosz szerelése után Gera Dániel elé került a labda, amit 20 méterről a jobb alsó sarok mellé lőtt.

18. perc: Gosztonyi indult meg jobbról befelé, majd 18 méterről ballal fölé lőtt.

20. perc: GÓÓÓÓL! Gosztonyi jobboldali beadása után Grozav átadásából Horváth Zoltán talált be, 6 méterről ballal a léc alá lőtte, 0–1.

27. perc: Gosztonyi lövését blokkolták.

29. perc: Grozav lába már lövésre lendült az ötösön, amikor Katona belepiszkált a labdába.

30. perc: Cukalasz kapott sárga lapot, miután hátulról belerúgott a mellette elfutó Vogyicskába.

32. perc: Szabadrúgás után Bognár vezette a labdát, majd a tizenhatos sarkáról fölé lőtt.

34. perc: Gera Dániel rúgta fel Melniket, sárga lapot kapott a hazaiak játékosa.

38. perc: Lencse kötött bele Grozavba, miután szabálytalankodott vele, Grozav nem vette fel az eléje dobott kesztyűt, így nem lett belőle felesleges sárga lap.

41. perc: Gosztonyi futott el ígéretesen a jobb oldalon, de a beadására nem volt, aki érkezzen.

45. perc: Egy perc a hosszabbítás az első félidőben, ezalatt szabadrúgáshoz jut az MTK, 26 méterre Felipe kapujától, középről. Bognár jobblábas lövése kilőtte a sorfalból Gosztonyit, aki lenn marad, de a játék megy tovább, mindaddig, míg a játékvezető véget nem vet az első félidőnek.

46. perc: Kettős csere után folytatódott a mérkőzés, az MTK-ban Vass Ádám és Lencse László helyére Vass Patrik és Kanta József állt be.

49. perc: Horváth Zoltán adott jobbról középre, a védők kivágták a labdát.

52. perc: Grozav vitte balról befelé a labdát, épp mint a Puskás elleni gólja előtt, de mielőtt lőhetett volna, elpiszkálták előle.

55. perc: Gera Dániel játszott Katona elé, ő jobbról középre adott, Vass Patrik 5 méteres perdítését pedig Felipe bravúrral védte.

56. perc: Gera Dániel 8 méteres, középre tartó fejesét védte Felipe.

58. perc: Lucas jobboldali beadása után Horváth Zoltán az ötösön nem fért hozzá a labdához, és még közben szabálytalankodott is.

62. perc: Lucas kapott sárga lapot – a bajnokság során a tizediket, így a Haladás ellen pihen...

63. perc: Cukalasz lőtt magasan fölé.

65. perc: Felipét tornáztatták meg kétszer is, de kapusunk állja a sarat.

66. perc: Gosztonyi éles szögből lőtt fölé, és ez volt az utolsó megmozdulása a meccsen, hiszen Hugo Seco érkezik a helyére.

68. perc: A harmadik MTK-csere, Bognár helyére Diallo állt be.

70. perc: A gólszerző Horváth Zoltán helyére Negrut állt be.

71. perc: Cukalasz 20 méteres lövése után védett nagyot Horváth László a kapu bal oldalánál.

72. perc: Grozav bal oldali, veszélyes beadását mentették a védők.

75. perc: Grozav szabadrúgásból, balról, a tizenhatos és az oldalvonal közül, kapura lőtte a labdát, amit Horváth László védett, hiába reklamáltak a vendégek gólt, a labda – talán – nem volt bent. Maradt a labda az MTK kapuja előtt, Cukalasz 5 méteres perdítése ment mellé.

77. perc: Grozav 25 méteres szabadrúgásból vette célba az MTK kapuját, Horváth László úgy védett, hogy a kezéből kiperdült a labda, ami szerencséjére a kapufán kívül hagyta el a játékteret.

79. perc: Hugo Seco kapott sárga lapot a Diallóval szembeni szabálytalanságért.

81. perc: Újabb nagy helyzet maradt ki, Grozav baloldali beadása után Hugo Seco fejelt 5 méterről mellé.

85. perc: Melnik kapott sárga lapot, miután késleltetve végzett el egy bedobást.

86. perc: A harmadik várdai csere, Karaszjuk helyén Vári.

87. perc: Grozav 25 méteres lövése szállt mellé.

90. perc: Letelt a rendes játékidő, négy perc a hosszabbítás.

93. perc: Ott pattog a labda a tizenhatosnál, de Lukjancsuk ment.

94. perc: Kravcsenko ment.

95. perc: Itt a vége, megvan a három pont!

2024-04-20 17:00