KISVÁRDA MASTER GOOD–MFK RUŽOMBEROK 1–0 (1–0)

Kisvárda, Várkerti Stadion, 500 néző. V.: Karakó

Kisvárda: Dombó (Minca, 68.) – Melnik, Ene, Rubus, Lakatos Cs. (Baranyai, 68.) – Lucas, Szimovics – Sassá (Hej, 68.), Cukalasz (Szőr, 86.), Kovácsréti – Jelena (Horváth Z., 68.).

Ružomberok: Macik (Krajcírik, 46.) – Curma (Kmet, 62.), Maslo (Holub, 62.), Twardzik, Ďungel (Kojnok, 46.) – Zsigmund (Múdry, 46.), Mojžiš (Filinský, 62.) – Kosztadinov (Kochan, 46.), Takač (Brenkus, 62.), Gerec (Boda, 62.) – Regali (Kružliak, 62.).

Gólszerző: Kovácsréti (38.)

______________________________________________________________________________________________________________________________________

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, mi kezdtük a találkozót - Jelena indította útjára a labdát.

9. perc: Kovácsréti, Lucas és Sassá volt a labda útja, utóbbi a kivetődő kapusba lőtte a labdát 10 méterről.

11. perc: Sassá jobb oldali beadása után Jelena 6 méterről a kapusba lőtt.

A pénteken és szombaton szerződtetett két új játékosunk: Camaj és Zlicic, és a kisebb sérüléssel bajlódó Viana a mai mérkőzésen nem kapnak szerepet.

12. perc: Sassá a jobb szélen "él mint hal a vízben", most is gy betörése után alakult ki veszélyes helyzet, de kapusuk megmentett a góltól a vendégeket.

21. perc: Takač balról keresztbe lőtt labdája elpattogott a kapunk előtt.

24. perc: Megint Sassá futott el a jobb oldalon, beadását Kovácsréti kevéssel lőtte a kapu mellé.

28. perc: Sassá passzolt Lucashoz, akinek egy csel után 16 méterről leadott lövése csaknem ketté törte a lécet.

29. perc: Cukalasz átadása után Jelena közeli lövése egy védőről szögletre vágódott.

38. perc: GÓÓÓL! Vezetünk! Sassá gurított jobbról középre, ahol Kovácsréti forgolódott, majd 15 méterről ballal a jobb felső sarokba lőtt. 1-0.

45. perc: Kovácsréti jobb oldali szöglete után Cukalasz csúsztatta meg a labdát amelyet a becsúszó Rubus épp, hogy elért és a kapu jobb oldala mellé lőtt.

45+1. perc: A játékvezető véget vetett az első játékrésznek.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, ezt a játékrészt a vendégek kezdték.

46. perc: A Ružomberok négyet cserélt: Kosztadinov helyett Kochan, Ďungel helyett Kojnok, Zsigmund helyett Múdry, és a kapuban Macík helyett Krajčírik lépett pályára.

58. perc: Kovácsréti a bal oldalról befelé cselezett, majd jobb lábbal megeresztett egy lövést 12 méterről melyet a vendégek kapusa bravúrral védett.

59. perc: Lucas jobb oldali beadása után Ene a kapu torkából mellé fejelt.

61. perc: Kisebb kakaskodás támadt a kisvárdai 16-oson belül amelynek végén Regali kapott sárgát.

62. perc: Újabb változtatások a vendégeknél: Curma le, Kmet be, Maslo helyett Holub, Mojžiš helyére Filinský, Takač helyére Brenkus, Gerec helyett Boda és Regali helyett Kružliak érkezett.

68. perc: Ivószünet, közben cserélünk mi is: Dombó helyére Minca érkezik a kapuba, Lakatost Baranyai váltotta, Jelena helyére Horváth, Sassá helyére pedig Hej érkezett.

71. perc: Kružliak fejelt 5 méterről fölé.

72. perc: Cukalasz futtából 17 méterről lőtt kapura, Krajcírik azonban ujjheggyel fölé tolta a labdát.

73. perc: Baranyai bal oldali beadása megcsúszott egy vendégjátékos fején, Horváth az érkező labdát kapásból a jobb sarok mellé lőtte.

76. perc: Kružliak 15 méteres lövését védte Minca.

80. perc: Kružliak lépett, de a kivetődő Minca lelopta a lábáról a labdát.

81. perc: Boda lőtt 8 méterről éles szögből fölé.

84. perc: Boda hámozta át magát a védőkön, majd a 8 méterről leadott lövése Enéről szögletre vágódott.

86. perc: Cukalasz helyett Szőr.

90. perc: Boda tört be a bal oldalon belülre, lövését Minca lábbal védte.

90+1. perc: Vége a mérkőzésnek!

2024-03-30 14:30