Gosztonyi góllal tért vissza

2021-06-26 08:29:20

Kazincbarcikán játszotta első felkészülési mérkőzését NB I-es csapatunk – ÉLŐ SZÖVEGES TUDÓSÍTÁS.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC–KISVÁRDA MASTER GOOD 1–3 (1–0)

Kazincbarcika, Kolorcity Aréna, 100 néző. V.: Nagy R.

Kisvárda 1. félidő: Dombó (Odincov, 31.) – Hej, Rubus, Kravcsenko, Czérna – Szimovics, Zlicsics – Navrátil, Bumba, Asani – Horváth Z. 2. félidő: Odincov (Németh M., 60.) – Melnik, Prenga, Csirkovics, Leoni – Gosztonyi, Karabeljov, Ötvös, Camaj – Nagy M. K., Jelena. Vezetőedző: Joao Janeiro

Gólszerzők: Vladul (2.), illetve Camaj (11-esből, 49.), Gosztonyi (62.), Jelena (72.).

_________________________________________________________________________________________________________________________________

1. perc: Kezdetét vette a mérkőzés, mi kezdtük a találkozót.

2. perc: GÓL! Vezet a Barcika! Bumba lövését blokkolták a 16-oson belül, kontrából megindultak a hazaiak, és a védelmi megingást kihasználva Vladul talált a kapuba. 1–0.

►8. perc: Asani visszagurításából Czérna ívelt kapura, a beadásszerű lövés kevéssel kerülte el a lécet.

►15. perc: Szimovics balról élesen középre lőtt, a labda egy kicsit hosszú volt Horváthnak, így az Fila ölébe került.

►17. perc: Kristófi tört be a jobb oldalon a 16-oson belülre, az alapvonalnál Kravcsenko azonban szerelte.

►19. perc: Zlicsics ugratta ki Navrátilt, aki elől Ur az utolsó pillanatban szögletre mentett.

►20. perc: Vladul 15 méteres lövése veszélyesen suhant el keresztbe, de végül elkerülte a kapunkat.

►21. perc: Zlicsics lőtt 20 méterről a jobb sarok mellé.

►22. perc: Asani bal oldali beadása után Ur kifejelte a labdát, Zlicsics 18 méteres kapáslövését Fila védte.

►24. perc: Kálmán 22 méteres szabadrúgása után Dombó védett előre vetődve.

►30. perc: Ivószünet.

►33. perc: Hej labdaszerzése után Bumbához passzolt, akinek 20 méteres lövését védte a hazai kapus.

►41. perc: Szimovics játszott össze Asanival, majd a visszakapott labdát jobbról a kapu elé lőtte, de az elszállt mindenki előtt.

►45+1. perc: Bumba jobb oldali szöglete után Rubus csúsztatta tovább a labdát amelyről Szimovics éppenhogy lemaradt.

45+3. perc: A játékvezető két és fél perces ráadás után lefújta az első játékrészt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, a hazaiak hozták játékba a labdát.

49. perc: GÓL! Egyenlítettünk! Nagy Mihály Krisztiánt vágták fel a 16-oson belül, a jogosan megítélt büntetőt Camaj jobbal a bal alsó sarokba lőtte. 1–1.

►55. perc: Ötvös 16-oson belül leadott lövését blokkolták, majd Leoni beadását kivágták a barcikai védők.

►59. perc: Leoni bal oldali beadását Nagy Mihály Krisztián csukafejessel továbbította a léc fölé – de már lesről.

►61. perc: Camaj 20 méteres lövését védte a kapus.

62. perc: GÓL! Camaj a bal oldalon az alapvonalig futott a labdával, visszagurítása után Melnik 16 méterről rosszul találta el a labdát, amit az ötösön Jelena lekezelt és a felső lécre lőtt. A magasan felperdülő labdára Gosztonyi érkezett és az ötös sarkáról a kapu bal oldalába fejelt. 1–2.

►63. perc: Ötvös jobb oldalról középre ívelt szabadrúgása után Prenga 8 méterről a jobb alsó sarok mellé fejelt.

72. perc: GÓL! Szép akció végén, Leoni ballal lágyan ívelt középre Jelena pedig 6 méterről a bal felső sarokba fejelt. 1–3.

►74. perc: Nagy Mihály Krisztián esett el a 16-oson belül, de a 11-es ezúttal elmaradt, sőt csatárunk kapott sárga lapot műesésért.

►75. perc: A játékvezető ivószünetet rendelt el.

►90. perc: Nagy Mihály Krisztián addig-addig forgolódott míg nem szerelték, Ötvös szöglete után Leoni elől mentettek a barcikaiak.

90+1. perc: Vége a találkozónak.

2024-03-30 14:30