Gól nélküli meccs az Eger ellen

2020-09-05 13:41:05

NB III-as csapatunk meccsén a hajrára pörögtek fel az események, amelyeket itt tekinthet át – EDZŐI NYILATKOZATOKKAL FRISSÍTETT

A 16.30-kor kezdődött találkozón a jelenlegi listavezető Eger az ellenfél a Várkerti Stadionban, a mérkőzésen történteket percről percre itt követhetik nyomon.

NB III KELETI CSOPORT: 8. FORDULÓ

KISVÁRDA MASTER GOOD II–EGER SE 0–0

Kisvárda, Várkerti Stadion, 150 néző. V.: Erdélyi B.

Kisvárda II: Odincov – Avetiszjan, Kravcsenko, Vass O., Lakatos Cs. – Melnik, Szőr – Himics, Atamasz, Kovácsréti– Horváth Z. Edző: Szabó Balázs

Eger: Nacsa – Debreceni, Katona A., Vaskó, Nemes – Géringer, Hegedűs D. – Pál, Kis G., Vajda Á. (Gresó, 66.) – Boros G. (Olasz D., 74.). Edző: Sütő Szilárd

Szabó Balázs: – Lehet, hogy picivel többet birtokolta a labdát az Eger, viszont a második félidőben mindkét csapat előtt ott volt a lehetőség, hogy a tipikus egygólos meccsen megszerezze a győztes gólt. Mivel ez nem történt meg, igazságosnak mondható döntetlen lett a vége.

Sütő Szilárd: – Eddig is jó véleménnyel voltam a kisvárdai fiatalokról, és így, hogy ez a keret öt játékossal meg lett erősítve, kifejezetten ütőképes csapattal álltak fel. Az NB III mércéjéhez képest jó mérkőzésen nekünk és az ellenfélnek is voltak helyzetei, így reális a döntetlen. Ugyanakkor így, hogy ebben az összetételben játszott a Kisvárda, számunkra az egy nagyon értékes pont.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

16:30

1. perc: Az Eger kezdte a játékot.

3. perc: Vajda Ákos baloldali beadását kísérte ki a túloldalon Lakatos.

9. perc: Kovácsréti baloldali, ígéretes beadása után fejelte ki a labdát Vaskó.

12. perc: Kovácsréti labdájából Lakatos lőtt kapura 12 méterről, éles szögből – labdája az oldalhálóban kötött ki.

13. perc: Géringer lőtt az ötös sarkáról, Odincov lábbal védett.

17. perc: Nemes baloldali szabadrúgása után Pál Szabolcs fejelt 10 méterről fölé.

28. perc: Az eseménytelen percek kiegyenlített játéka után ivószünet.

31. perc: Atamasz kapott sárga lapot Kis Gergő megrúgásáért.

37. perc: Kravcsenko rúgta meg Borost – sárga lapért.

40. perc: Melnik tört be a jobb oldalon a tizenhatoson, de megbotlott, így oda lett a lehetőség.

41. perc: Vajda Ákos megpattanó, jobboldali beadása után húzta le a labdát Odincov.

42. perc: Kis Gergő gyorsított rá a térfél közepén, majd 22 méterről leadott lövését Odincov balra vetődve tenyerelte oldalra.

45. perc: Két perc lesz a hosszabbítás.

45+2. perc: Szünet, gólnélküli állásnál.

46. perc: Mi kezdtük a második félidőt, csere egyik oldalon sem volt.

48. perc: Nemes 25 méteres, középről leadott ballábas lövése kerülte el a kapu jobb oldalát.

53. perc: Kovácsréti húzott jobbról befelé, majd 25 méterről ballal fölé lőtt.

57. perc: Kovácsréti visszagurításából Melnik lőtt 20 méterről, a középre tartó labdát Nacsa kapta ölbe.

61. perc: Géringer kapott sárga lapot Melnik felvágásáért.

62. perc: Az eddigi legnagyobb helyzet! Horváth Zoltán csapott le a védők által elpasszolt labdára, cselei közben Vaskó elpöckölte előle a labdát, épp Kovácsréti elé, aki 8 méterről ballal egy arasznyival lőtt a baloldali kapufa mellé.

66. perc: Az első csere a meccsen, az egrieknél Vajda Ákos helyére Gresó állt be.

67. perc: Atamasz vállalkozott 28 méterről lövésre, bátor próbálkozása után fölé szállt a labda.

71. perc: Egri szöglet utáni kontra végén Avetiszjan ugratta ki Horváth Zoltánt, aki 12 méterről a kapuba lőtt – de már lesről. Ezt követően ivószünetet rendelt el a játékvezető.

74. perc: Újabb egri csere, Boros helyén Olasz folytatja.

76. perc: Gresó csavart 20 méterről, balról jobbal kapura, Odincov biztos kézzel védte a kapu közepébe tartó labdát.

81. perc: Pál Szabolcs emelt Olasz Dénes elé, aki elvetődve, 6 méterről fölé lőtt.

83. perc: Gresó balról középre ívelt szabadrúgása után Vaskó próbálkozott volna az ötösről lövéssel, de Kravcsenko jól fedezte a labdát, így az előrehúzódó egri védő nem fért hozzá.

85. perc: Himics ment el a jobb oldalon, középre gurított labdája Vaskóé lehetett volna, de ő átlépte, így Kovácsrétihez került a túlsó ötösön, ő visszagurított Atamaszhoz, aki 10 méterről, ballal elvétette a jobb felső sarkot. Ez lett volna a meccslabda?

88. perc: Kovácsréti jobboldali szabadrúgása után a labda mindenkin, így a túlsó kapufánál érkező Horváth Zoltánon is átpattant. De csak azért, mert Nacsa kapus közben beleütött, ám ezt a játékvezető nem vette észre, így szöglet helyett kirúgás következett.

90. perc: A játékvezető három perc hosszabbítást jelzett.

93. perc: Gresó baloldali szöglete után Vaskó fejelt 5 méterről fölé. Ez volt az utolsó esemény, a játékvezető lefújta a mérkőzést, ami gól nélküli döntetlennel ért véget.