Gól nélkül Tiszaújvárosban

2020-08-26 14:27:28

NB III Keleti csoport, 6. forduló: Megszületett tartalékcsapatunk bajnokságbeli első döntetlenje

NB III KELETI CSOPORT: 6. FORDULÓ

TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS–KISVÁRDA MASTER GOOD II 0–0

Tiszaújváros, Sportcentrum, 150 néző. V.: Gál P.

Tiszaújváros: Tóth Cs. - Tóth M., Vincze Á., Gelsi, Lőrincz P. – Bussy, Kulcsár H. – Kristófi, Vámos (Vitelki, 54., Burics, 71.), Pap Zs. – Németh Á. (Benke, 64.). Edző: Gerliczki Máté

Kisvárda II: Odincov – Atamasz, Vass O., Kravcsenko, Luscsik – Karaszjuk, Szőr – Szentes D. (Durueke, 79.), Bumba (Bíró, 90+1.), Sikorszki (Riznicsenko, 74.) – Jelena. Edző: Szabó Balázs

Kiállítva: Kravcsenko, (84.)

Gerliczki Máté: – Nehéz mérkőzést játszottunk. Láttuk az ellenfél összeállítását a mérkőzés előtt – elég erősnek tűnt. Az ezt megelőző öt meccsen kaptunk nyolc gólt, ami nagyon sok, ezért egyértelmű volt, hogy szervezettebbé kellett tenni az egyletet, most úgy tűnik, hogy ez sikerült, de elől még nem voltunk gólra alkalmasak. Jelen pillanatban nekünk ez jó eredmény. Igazságos a döntetlen.

Szabó Balázs: – A második félidő közepéig domináltunk, több lehetőségünk volt, mint az ellenfélnek. A védekezésünket jól megszerveztük, az első olyan mérkőzésünk volt, amelyen nem kaptunk gólt, ennek nagyon örülünk. A befejezésekkel voltak gondjaink, ha a védővonal mögé tudtunk menni szélső területen, akkor rendre rossz megoldást választottunk, az átlövéseink pedig sajnos elkerülték a kaput.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a hazaiak kezdték a játékot.

10. perc: Enyhe kisvárdai mezőnyfölény, helyzetek nélkül.

14. perc: Jelena csúsztatott bele a 16-osnál az előreívelt labdába, a lepattanó labdára a kapus addig-addig hátrált míg a léc segítette ki a góltól.

18. perc: A 16-os előterében Szőr passzolt Bumbához, akit a lövés pillanatában szereltek.

20. perc: Bumba bal oldali szöglete után a túlsó kapufánál Szőr picivel lemaradt a labdáról.

22. perc: Sikorszki bal oldali beadása után Jelena orra előtt suhant el a labda.

24. perc: Bumba remek labdájával a jobb oldalon Szentes került helyzetbe, aki a bizonytalankodó hazai kapus elől 8 méterről fölé lőtt.

25. perc: Ivószünet.

31. perc: Bussy cselezgetett a kezdőkörben, de indítását Luscsik lefülelte a támadók elől.

33. perc: Pap Zsolt lőtt kapura a 16-os bal oldali csücskétől, Odincov azonban biztosan fogta a középre tartó labdát.

40. perc: Kezezés miatt jutottunk szabadrúgáshoz. Jelena 28 méteres lövése sorfalról lepattant, Karaszjuk 22 méteres ismétlése pedig mellé szállt.

43. perc: Ezúttal Bumba felvágásáért jutottunk szabadrúgáshoz 22 méterre a kaputól. A sértett a jobbösszekötő helyéről a jobb felső sarok fölé lőtt.

44. perc: Bumba előtt pattant le a labda amit 20 méterről a jobb alsó sarok mellé lőtt.

45+1. perc: Karaszjuk labdájával Bumba húzogatott a bal oldalon majd középre adott, de azt kivágták a védők. A kontrából Kristófi lódult meg a jobb oldalon, élesen középre lőtt, de labdáját Odincov kiütötte.

45+2. perc: A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: A Kisvárda kezdte a második játékrészt, csere egyik oldalon sem volt.

51. perc: Karaszjuk 26 méteres hatalmas lövése épphogy elkerülte a bal felső sarkot.

52. perc: Szentes jobb oldali beadása után lefelé csapódott a labda, melyet Tóth Csaba kapus bravúrral védett.

53. perc: Szőr indításából Atamasz adott jobbról középre Sikorszki pedig 7 méterről fölé fejelt.

55. perc: Bumba pörgette ki a labdát jobbra Atamaszhoz, ő visszagurított Bumbahoz, aki 22 méteres lövésből telibe találta az egyik védőt.

58. perc: Bumba ugratta volna ki középen Jelenát, a labda visszakerült Bumba elé, aki 20 méterről ballal fölé lőtt.

62. perc: Bumba egy csel után 19 méterről ballal lőtt, a labda lelassult Vincze lábán így Tóth Csaba könnyen hárított.

64. perc: Cseréltek a hazaiak: Vámos helyén Vitelki, Németh Ádám helyén Benke folytatja.

65. perc: Bussy lőtt balról 22 méterről ballal kapura, Odincov balra vetődve karral ütötte ki a veszélyesen suhanó labdát.

66. perc: Szentes jobb oldali beadás után kifejelték a labdát, amelyet Karaszjuk 16 méterről a jobb felső sarok fölé lőtt.

68. perc: A második félidő felénél ivószünetet rendelt el a játékvezető.

71. perc: A csereként beállt Vitelki megsérült, Burics érkezett a helyére.

74. perc: Az imént beállt Burics kapott sárga lapot Karaszjuk felvágásáért.

74. perc: Sikorszki helyére Riznicsenko állt be.

75. perc: Kravcsenko vágta fel Bussyt amiért sárga lapot kapott.

76. perc: A szabadrúgást Kulcsár végezte el a 16-os jobb oldali csücskétől melyet Odincov szögletre ütött, a kipattanó 20 méterről Burics mellé lőtte.

79. perc: Szentes helyére Durueke érkezett nálunk.

84. perc: Kravcsenko rúgta fel hátulról Benkét, amiért megkapta második sárgáját, így a kiállítás sorsára jutott.

86. perc: Lőrincz rántotta le Duruekét, amiért sárga lapot kapott a hazaiak játékosa.

90. perc: 3 perc lesz a hosszabbítás.

90+1. perc: Bumba helyett Bíró a pályán.

90+4. perc: Kristófi rántotta le a felszabadítást végző Vass Ottót, amiért sárga lapot kapott.

90+5. perc: Atamasz belerúgott Lőrinczbe - ez is sárga.

90+5. perc: Véget ért a mérkőzés!