Ezúttal négyig jutottunk

2020-01-13 10:48:28

Csapatunk Shauban Quena FC elleni mérkőzésén történteket szöveges on-line közvetítésben nézheti át.

A két csapat megegyezésének értelmében hétfő negyedórával hamarabb kezdődik el-Gounában a Kisvárda Master Good–Shauban Quena FC edzőmérkőzés, amely a második egyben az utolsó lesz csapatunk számára az egyiptomi edzőtáborban. A változtatást az egyiptomi másodosztályban a második álló ellenfél kérte, mi pedig akceptáltuk.

Az így itteni idő szerint 15.15-kor, otthoni idő szerint pedig 14.15-kor kezdődő mérkőzésről terveink szerint szöveges on-line közvetítésben számolunk be. Úgyhogy várjuk szurkolóinkat, nézzenek be hozzánk többször is!

Kisvárda Master Good–Shauban Quena FC 4–0 (2–0)

KISVÁRDA: Minca – Gosztonyi, Beriosz, Rubus, Protics – Karaszjuk, Cukalasz, Melnik – Grozav, Viana (Obradovics), Bumba

1. perc: A Kisvárda kezdte a játékot és sz első támadásból Grozav gólt szerzett: Gosztonyi átadásából úgy lőtt a kapuba, hogy egy védőn is megpattant a labda, 1–0.

9. perc: Itt vagyunk, csak nem túl eseménydús a mérkőzés, az imént Protics adhatott volna középre, de csak az oldalvonalon túl érte el a labdát. Az időjásársról szólva, 22 Celsius fok van, nem fúj annyira a szél, mint legutóbb, de azért fúj egy kicsit (széllel szemben kezdtünk megint), a napot eltakarja néhány felhő, amolyan szűrt fény van.

12. perc: Cukalasz átadásával Bumba került ziccerbe, de 12 méterről mellé külsőzte a labdát.

14. perc: Bátor egyiptomi próbálkozás 25 méterről – mellé.

15. perc: Ez már sokkal jobb, a jobbszélső kiosztott egy bőrt, majd megtolta a labdát Beriosz mellett, aki becsúszva szerelte. A szögletből a beadás a léc fölött hagyta el a pályát.

20. perc: Gosztonyi jobbról szépen adott középre, Cukalasz pedig 6 méterről jobbal a kapu bal oldalába lőtt, 2–0.

25. perc: Szépen járt lábról lábra a labda, de nem jutottunk el lövésig.

27. perc: Távoli lövés, Minca szögletre hárít, a beívelés után Protics vágja ki a labdát.

28. perc: Ziccert védett Minca, a 32-es játékos lépett ki, de közeli lövését lábbal sikerült védenie.

31. perc: Maradjunk annyiban, a mi támadásainknál bátrabban behúzza a lest a partjelző, mint a másik oldalon, most is elengedték az egyiptomi csatárt, de Minca résen volt.

34. perc: Viana lépett ki a bal oldalon, de kisodródva a szöget jól záró kapusba lőtte a labdát.

38. perc: A 22-es sportoló 35 méteres szabadrúgásból lőtt kapura, nem is rosszul, de Minca lefülelte a jobb felső sarokba tartó labdát.

41. perc: Grozav baloldali szöglete után Beriosz lőtt 5 méterről fölé.

42. perc: Minca tisztázott bátor kivetődéssel, ápolni kell. Közben el ne felejtsük, Pázsit Ricsi, játékosunk, Gosztonyi András Hurghadában tartózkodó ismerőse megint itt van a mérkőzésen. Sőt, lesz egy további meglepetésünk, de arról majd később. Minca talpon, Jáccó gyúró elhagyja a pályát.

43. perc: Grozavot megint lesen állítják meg, a kisvárdai kispadon ülők szerint messze nem volt az.

45. perc: Persze, hogy úgy ért véget az első játékrész, hogy Grozavot lesen állították meg. Szünet.

46. perc: Még negyed óráig marad fent a kezdő, pontosabban van egy csere, Viana helyén Obradovics a pályán. Az egyiptomiak kezdték a játékot.

47. perc: Eladtuk a labdát a középpályán, de szerencsére elhibázták a lövést.

48. perc: Proticsnak mintha kifordult volna a bokája a baloldali beadás után, de már talpon, fut vissza.

53. perc: Grozav lövését blokkolják, majd Cukalaszét is, szöglet, amiből nincs veszély.

59. perc: És akkor az ígért sorcsere után így néz ki a csapatunk: Zöldesi – Hej, Ene, Szőr, Baranyai Á. – Lucas, Kovácsréti, Sassá – Tischler, Jelena, Obradovics.

60. perc: Ott a harmadik! Kovácsréti jobboldali szöglete után Jelena passzolta egy lépésről a hálóba a labdát, 3–0.

65. perc: Sassá rúgást kapott a bokájára, el kellett hagynia a pályát, Gyüre jött a helyére, akinek el van törve az egyik ujja a bal kezén

66. perc: Zöldesi véd szépen.

69. perc: Csaknem öngólt fejeltek hazaadásból az egyiptomiak, de szöglet lett belőle, Kovácsréti beadása után Tischler elöl mentettek.

75. perc: Jelena adott balról középre, ahol Tischler elöl a kapus ölbe kapta a labdát.

77. perc: Obradovics értékesítette Tischler átadását, már 4–0.

78. perc: Újabb Tischler-helyzet, de fölé lőtt.

79. perc: Jelena 15 méteres lövése ugyan kipattant a kapusról, de másodjára az övé lett a labda.

82. perc: Jelena 20 méteres szabadrúgásból lőtt fölé.

86. perc: Jelena átadásával Gyüre került helyzetbe, de a kivetődő kapust találta el.

90. perc: Vége a mérkőzésnek, 4–0-ra nyertünk, gólszerzőink: Grozav, Cukalasz, Jelena, Obradovics.

2024-04-20 17:00