Emberhátrányban is kettővel nyertünk Gyöngyösön

GYÖNGYÖSI AK–KISVÁRDA MASTER GOOD II 1–3 (1–2)

Gyöngyös, Kömlei Károly Sporttelep,. V.: Somogyi S.

Gyöngyös: Szalay – Gaal (Eichenvalder, 68.), Borbély, Rédei, Földi, Gazdag (Márkus, 68.) - Bódi (Molnár M., 79.), Bartha, Tarnai - Bartusz, Pölöskei. Edző: Simon Antal.

Kisvárda II: Odincov – Czene (Durueke, 89.), Vass O., Avetiszjan, Baranyai Á. – Hej, Szőr – Atamasz (Kirjuhin, 55.), Mihalik, Sikorszki (Riznicsenko, 63.) – Jelena. Edző: Szabó Balázs

Gólszerzők: Pölöskei (13.) illetve Jelena (6.), (78.), Atamasz (32.).

Kiállítva: Avetiszjan (61.)

Szabó Balázs: – Jól kezdtük a mérkőzést, úgy ahogy azt elterveztük. Nyomás alá helyeztük a Gyöngyöst, sikerült a vezetést is megszerezni, viszont utána elég sok ki nem kényszerített hibánk volt, és a kontráikból, a felívelt labdáikból meg tudtak zavarni minket, ebből szereztek egy gólt. De utána váltottunk, tudtuk folytatni a játékunkat, ennek meg is lett az eredménye. Az első félidőben eldönthettük volna a találkozót, három-négygólos fórral is fordulhattunk volna. A második félidőben is domináltunk, jött a kiállítás, de annak örülök, hogy az után is volt tartása a csapatnak, és tíz emberrel is tudtunk még gólt szerezni.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Belényesi Miklós, pályaedző már melegíti a fiúkat, azonnal kezdődik a mérkőzés.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, mi kezdtük a találkozót.

6. perc: GÓÓÓL! Kiváló kezdés! Jelena 14 méterről talált a kapuba. 0–1.

13. perc: GÓL! Hamar érkezett a válasz. Egy gyors labdakihozatal után Bartusz remek ütemben passzolt Pölöskei elé, aki elgurította a labdát Odincov mellett. 1–1.

18. perc: Jelena adott le egy lövést a 16-os széléről, lövése a lécen csattant.

20. perc: Szőr ívelte a labdát Jelena fejére, aki a kapuba csúsztatta a labdát, de nincs gól, mert les miatt érvénytelen a találat.

22. perc: Atamasz sárgult be.

23. perc: Ivószünet.

29. perc: Atamasz adott le távolról egy lövést. A próbálkozás nem sokkal ment el a kapufa mellett.

31. perc: Bartha kapott sárga lapot a hazaiaknál, miután belépője elkésett, és csúnyán eltalálta Szőr bokáját.

32. perc: GÓÓÓL! Az ezért járó szabadrúgást Atamasz 23 méterről a kapuba vágta. 1–2.

34. perc: Szőr adott le 20 méterről egy lövést, de próbálkozása célt tévesztett.

37. perc: Az oldalvonaltól beívelt szabadrúgást Szőr csúsztatta a kapu mellé.

39. perc: Bartusz kapott egy remek ütemű kiugratást, majd lövése a lécen csattant.

43. perc: Atamasz szabadrúgása ment kapu fölé.

45. perc: 1 perc ráadás lesz.

45+1. perc: Jelena kapott egy jó kiugratást, majd a kapu fölé emelt. Szünet.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, a hazaiak kezdték ezt a játékrészt.

49. perc: Szőr vállalkozott lövésre 18 méterről, de nem talált kaput.

53. perc: Avetiszjan kapott sárga lapot.

55. perc: Cseréltünk: Atamasz helyett Kirjuhin lépett pályára.

60. perc: Tarnai kapott sárgát.

61. perc: Emberhátrányba kerültünk! Elkésett belépője után megkapta második sárga lapját is Avetiszjan.

63. perc: Újabb csere nálunk. Riznicsenko jött be Sikorszki helyett.

67. perc: Ivószünet.

68. perc: Kettős csere a hazaiaknál. Lejött Gazdag és Gaal, Márkus és Eichenvalder a helyükön.

76. perc: Baranyai bal oldali beadása után Hej lőtt kapu fölé.

78. perc: GÓÓÓL! Hej kapott jó indítást a jobb oldalon, laposan Jelenának passzolt, aki két vedőt és a kapust kicselezve lőtt a halóba. 1–3.

79. perc: Bódi helyére Molnár jött a hazaiaknál.

88. perc: Pölöskei 10 méteres lövését Odincov hárította.

89. perc: Czene helyére Durueke jött be.

90. perc: A játékvezető 3 percet hosszabbít.

90+3. perc: Eichenvalder sárgult még be a mérkőzés végén.

90+3. perc: Véget ért a mérkőzés!

2024-04-20 17:00